Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet egyszerre két sárgatest?

Lehet egyszerre két sárgatest?

Figyelt kérdés

Első uh-n a jobb, a második uh-n a bal petefészkemben írták le a sárgatestet.

Egy petezsák van, de mellette (nem alatta) van egy kb. ugyan akkora haematoma-nak látszó valami.

Lehetett korai ikerterhesség, csak felszívódó félben van?

Azt olvastam, hogy létezik ilyenkor 2 sárgatest. A tesztem is 1 héttel a nemvárt előtt lett pozitív. a 4 héttől nagyon erős tüneteim vannak (hányinger, hányás, irtó erős mellfeszülés)


Szerintetek?


2011. márc. 29. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

2 petéjű ikreknél 2 sárgatest van mert 2 pete szabadul ki 2 tüszőből. Főleg ha láttak is valamit még, szerintem ez volt.

Amúgy a statisztikák szerint 6x annyi ikerterhesség indul, mint ahány meg is születik. Gyakori az egyik baba felszívódása.

2011. márc. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

Hát így belegondolva, lehet, hogy egy "sima" haematoma-nak jobban örülnék :(

2 babám is lehetett volna?

Persze tudom, ezt már biztosra senki nem fogja megmondani nekem.

2011. márc. 29. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos biztosra már nem lehet megmondani. De ha neked könnyebb úgy, gondolj rá sima haematomaként.
2011. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a stimuláció miatt 4 petesejtem érett, és mindegyik tüsző meg is repedt. Az ultrahangon is több sárgatest volt látható ez után. Ebben az esetben lehettek volna ikrek. De sztem , ha több petesejt termékenyül meg annak akkor is van nyoma, hogyha az egyik pl.felszívódóban van. Nekem a 4 sejtből 1 babám lesz. 21 hetes.
2011. márc. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!