Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, meddig dolgoztok a...

Kismamák, meddig dolgoztok a szülés előtt?

Figyelt kérdés
Az előzőnél a szülés előtt egy hónappal jöttem el, de akkor is csak a párom miatt (olyan sokat mondogatta már), most viszont tényleg végig kéne dolgoznom (hogy nehogy elküldjenek, mert akkor nem lenne meg az egy évem sem). Van aki végig dolgozott, milyen volt az utolsó hónapban bejárni?
2011. márc. 29. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az elsőnél a 26.héten bemondták, hogy baj van és befektettek, onnantól 5,5 éve nem dolgozom. Nem lett a gyereknek baja, de nekem megszűnt a munkám és azóta nem kellettem sehová....
2011. márc. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kései Sirató ***** válasza:
Azért gondolj a gyerekedre is. Ha túlterheled magad és nem pihensz, lehet, hogy koraszülött lesz. Mindenesetre sok függ attól, milyen a munkád, mennyire megterhelő, mennyire stresszes. A barátnőm a 9. hónapban van és még dolgozik, és valószínűleg ettől állandóan feszül a hasa, nyitott a méhszája, alig tud aludni.
2011. márc. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyolcadik hónapig (május) fogok dolgozni, az utolsót (június) itthon töltöm.
2011. márc. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34. hétig dolgoztam
2011. márc. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
5 hónaposan jöttem el táppénzre, mert napi 100km vezettem a munkám miatt, + egész nap az irodában ülni már nem volt jó.
2011. márc. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én a 28. hétig dolgoztam. Ülő munka volt, néha napi 12 órában, sokszor heti 6 napot...hát már nem nagyon bírtam.

Egy ideig gondolkoztam rajta, hogy eljöjjek táppénzre vagy sem, de aztán elegem lett, mert minden este nagyon keményedett a hasam és kényelmetlen volt már az egész. S nagyon nem bántam meg! Az utolsó 3 hónapot otthon tölthettem nyugiban. Semmi stressz, semmi kényelmetlenség, semmi feszültség. De jó is volt. :)

2011. márc. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az elsővel a 34. hétig dolgoztam. Most csak a 28. hétig fogok.
2011. márc. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a 30. hétig dolgoztam a fiammal, aztán inkább otthon vártam őt, egészségügyi oka nem volt a távozásomnak.
2011. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
És ha van olyan lehetőség, hogy nem kell mindennap csak két-három napot egy héten (könyvtárban)?
2011. márc. 30. 08:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt te érzed, hogy meddig és hogyan bírod. Ha jól vagy, akkor nyugodtan.
2011. márc. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!