Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi mozgást számoltok egy...

Mennyi mozgást számoltok egy nap a babánál?

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:

NST alatt 25-30 is megvolt.Akkor rákapcsolt:)

Naponta amugy 40 tuti volt.

2011. márc. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Èn nem számoltam. Nálunk azt mondják hogy 12 óra alatt érezzük többször is.

Ha pár óránként éreztem akkor nem is figyeltem külön rá. Ha úgy vettem észre hogy nem éreztem, akkor ettem cukrosat és abba a pózba feküdtem ültem, ahogy a legtöbbet szokot mozogni. Mikor már nagyobb volt meg is tudtam löködni a kezemmel.

2011. márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy nem írok konkrét választ.


Én nem számoltam, mert szerintem az nem mond semmit. A szokott időpontokban figyelgettem, hogy rugdos-e, meg hogy válaszol-e a bökdösésre, hangoskodásra.

Hiába írják, hogy mondjuk óránként kell egy rúgás. Lehet, hogy van ilyen baba is, de az enyém annyira nyugis volt, hogy valamikor két órát sem mozdult. CTG-n is állandóan elaludt.

2011. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok,köszönöm a válaszokat.Csak 30-40 naponta?Én 2 napig számoltam de mindenki mondta sok,mondjuk az enyém aktív.Volt olyan reggeli előtt 120 mozgás,utána 220.Ebéd után 100 körül este megint beindul.Minden nap kell írni,de én ennyit nem írok be.Csak azért kérdeztem nektek mennyi volt.Akkor nekem hiperaktív lesz a kisfiam?36 h km
2011. márc. 27. 09:32
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon ráérsz hallod.

Én naponta egyszer számoltam 15-ig, ahogy elő volt írva. Egyébként nem is figyeltem, nemhogy számoltam volna.

2011. márc. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyik terhességem alatt sem számoltam. Ha érzed rendesen minden nap, akkor nincs gond.


Nekem mind a két gyerek rettentő sokat mozgott a pocakban, de úgy hogy volt, hogy a ctg-t meg kellett ismételni,mert nem tudtam mérni, mert mindig lerugdalta a lányom. Az utolsó percig míg bent volt kalimpált. Idekint sem nyugis annyira egyik sem. :)

Másfél éves és 1 hónapos baba anyukája

2011. márc. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem számoltam, bejeltkezett napjában többször is, nem foglalkoztam vele szám szerint, hogy mennyi volt. Nekem pl nst alatt szinte mindig aludt, uh alatt pedig bugizott :)
2011. márc. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hi hi. En nem szamolgatom. Szombaton pl ugy dundikalt, hogy ugy kellett trukkozzek egesz nap, hogy kapjak egy-ket pacsit. Tegnap atmentunk a leendo nagymamihoz, ott meg ugy beindult, hogy azt hittem, kiszokik. :D Mondtam neki, hogy nem engedem meg ki. :) Szoval nalam nagyon valtozo, szamolni nem erdemes. Szerintem egy atlagosan aktiv baba. Amig legalabb a par orankenti pacsikat megkapom, nem is izgulok.

29 hkm

2011. márc. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!