Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan kismama aki 2009....

Van olyan kismama aki 2009. 09. 09-re van kiírva? Hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 08:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Én aug 22-re vagyok kiírva.

Nem vagyok túl jól!:(

2009. febr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Hát én 09.07.-re vagyok kiírva tehát 2 nappal előbb de hát ebből még bármi lehet:-) Én nagyon jól érzem magam,tegnap voltam a 12 hetes uh-n minden rendben végigficánkolta a drága a vizsgálatot. Ősszel volt sajnos egy vetélésem ugyhogy nagyon izgultam de most boldog vagyok:-) És Te hogy érzed magad? Ha voltál már uh-n mekkora a picikéd? Nekem tegnap volt 12 hetes és a CRL: 5 cm:-)
2009. febr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én Aug.31-re vagyok kiírva, és egy-két dolgot leszámítva egész jól vagyok... Épp azon tanakodom, hogy megvehetem -e már az első kismama nacimat, mert a sajátjaim már igencsak nyomnak és kényelmetlenek.

A hisztiket, és a fáradtságot leszámítva eddig is zökkenőmentesen teltek a hetek. Most kezdünk kerekedni... Várom, hogy vásárolgathassak a Prücsöknek és hogy kiderüljön, hogy nunis,vagy kukis -e? :-) Te hogy vagy?

2009. febr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindjárt megyek ultrahangra és rettentően izgulok.:-)
2009. febr. 25. 09:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha megjöttél irjál mi volt?? :-)
2009. febr. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szia, én 09,24 re vagyok kiírva. Igaz menstruáció szerint 08,30, de uh szerint 09,24. Semmi bajom, néha egy két szagot érzek, de amúgy semmi.
2009. febr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy ez most baj,vagy nem,teljesen kétségbe vagyok esve.Azt mondta a doki hogy a méretei alapján nem vagyok még 12 hetes,szerinte 11 körül vagyok de a papírra 10 írt.A nyaki redőt sem tudta megnézni mert annyira ráfekszik a méhfalra,és nagyon ficánkolt.ahogy belőtte a helyzetet rögtön alúszkált onnan.Nagyon félek hogy valami baja van.nem bírom abbahagyni a sírást.egy hét múlva kell visszamenni de addig én megőrülök.
2009. febr. 25. 11:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne sírj minden redben lessz! Én is úgy mentem uh-ra, hogy 12hetes vagyok, és 11voltam Azóta stimmelt mindig. De pl. az előző terhességemnél szinte végig elvoltam számolva, sose ott tartottam, ahol az előző uh szerint kellett volna...
2009. febr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
NA aggodj nem lesz semmi baj, egy hét múlva megmondja a doki, hogy minden ok, csak még nagyon pici és ne lehet úgy látni, nagyon nehéz pontosan kiszámolnia korát.
2009. febr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
sya én 09 26 ra vagyok kiirva szurkolok hogy ne legyen semmi baj a picivel én csak március 20án megyek 12hetesre pedig akkor már 13 leszek boldog babavárást
2009. febr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!