Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes km vagyok még nem...

Andrea1987 kérdése:

25 hetes km vagyok még nem mozgott a pocaklakóm, pedig ilyenkor már rugdosni szokott. Hogy ébresszem fel?

Figyelt kérdés
Csokit már nem tudok venni,csak délután.
2011. márc. 24. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem ha nem akart mozogni, akkor a csillagos eget is lehozhattam az égről, akkor sem mozgott.
2011. márc. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hasrafekvést próbáltad? Csoki helyett szopogass el kockacukrot vagy bármilyen édes dolgot!
2011. márc. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

26 hetes vagyok...Nekem 2-3 naoja alig mozog...fordúl egyet és alszik tovább :))


Hát szerintem ez az idő miatt van , nyugodtan hagyd pihizni, biztos jól van de ha mégis szeretnéd érezni szerintem gyengéden nyomkod, pofozgasd meg a pocid(tényleg gyengéden :) )...nekem erre mindíg jelt ad hogy hagyjál aludni :)))

2011. márc. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hasrafeküdni nem akarok félek hogy megnyomom.
2011. márc. 24. 13:21
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha egy picit hasrafekszel, attól semmi baja nem lesz :-)))

Max. ha ennyire félted, akkor ne teljes súllyal nehezedj rá a pocira!

2011. márc. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tegyél jeget a pocakodra, vagy vmit a fagyobol. A hidegre mindig megmozdulnak!!! Elég, ha végig húzod a pocakodon.
2011. márc. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szia!


Utolsó, király vagy:) Éppen fagyott epret eszem, és gondoltam odarakom a pocakomra, a kiscsajom meg bepörgött:D:D:D:D


26+4hkm

2011. márc. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jól bevált módszer állítólag a háton fekvés,de úgy,hogy teljesen egyenesben!Tehát a fejed alá sem tegyél párnát!
2011. márc. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én kicsim szeles időben egész nap fent volt. ma is egész nap nyügi volt. Mióta megszületett azóta is tartja ezt ha szeles az idő,nyügös.Már 11hós.
2011. márc. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam megijedve mert alig mozdult meg,pedig nagyon mozgékony a picim.Estére viszont beindult.Azt én is észre vettem,hogy szeles időben igen virgonc,ha jó idő van akkor meg lusta.Ma is nagyon piciket mozdul.
2011. márc. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!