Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most komolyan,177 centisen 74...

Most komolyan,177 centisen 74 kilósan túlsúlyos kismamának számítok, aki ne hízzon csak 5-6 kilót terhesen? Jó van rajtam felesleg nyilván de azért én nem éreztem túlsúlyos maminak magam eddig.

Figyelt kérdés

Az orvosomnál jártam, amúgy jófej, kedvelem, nem drága, de odafigyel,mindig kérdezhetek tőle stb.

Most voltunk nála 20 hetes uh-n és szóba jött a súlygyarapodás,eddig 1 kilót híztam. Erre ő azt mondta hogy jó is mert túlsúlyosan(? :(( ) nem is kéne hízni terhesen csak 5-6 kilót amennyi a baba meg a víz.

Azóta ezen rágódok,főképp hogy én még örültem is hogy csak 1 kiló jött fel, illetve pont terhesség előtt fogytam jópár kilót.

Persze sógornőm is ehhez a dokihoz jár, ő 165 cm és 60 kiló ő persze nem túlsúlyos neki, pedig ha arányaiban nézzük ugyanaz.

Másnak is mondott ilyet a doki-védőnő?

Védőnőt kérdeztem, ő csak hümmögött, meg nem mondott semmit, dehát ránézésre ő is van ennyi kiló mint én csak hozzá még alacsony is.

Valóban ennyire vigyázzak az étkezésre hogy csak 5 kiló jöjjön fel összesen? Én aki csak ránézek egy fagyira és már hízok?

Rosszulesett, na :(


2011. márc. 22. 14:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Magas vagy és jó a súlyod! A dokival ne foglalkozz!
2011. márc. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hasonló paraméterek, egy pár kilóval több.A dokim sosem szólt semmit, sőt!Félidőig nem híztam, megdícsért.Amikor hízni kezdtem, vigasztalt, hogy valamikor be kell hozni a lemaradást:-))Ellenben a védőnő!Kikötötte, hogy a 6.hónap végéig egy dekát sem hízhatok!Azt hittem ráborítom az asztalt!második babát várom, ugyanezekkel a paraméterekkel, és már most aggódom, hogy megint le fognak tolni.A 12.hétig azt sem fogja megtudni, hogy terhes vagyok.

Próbálj meg nem törődni vele, tudom könnyű mondani, de szerintem szuper csini kismama lehetsz! Az a baj, hogy a tankönyv szerint egy nő 165 cm és max.60 kiló.A többivel nem tudnak mit kezdeni:-)))

2011. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!