Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van az a babaméret aminél már...

Van az a babaméret aminél már alapbol nem kockáztatják a huvelyi úton valo szulést?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 13:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Az alapján, amit leírtál, te egy nagyon jó szülőnő vagy!!! meg fogod oldani ezt is!! És lesz még ott pár ember, aki segít, nemde? Nálunk több minden is összejött, így végül császáros lett a babám.Hidd el, ha véletlenül odajut a dolog, nem fog érdekelni, hogy császár, csak legyél túl rajta, és a baba a kezedben legyen.Én sírdogáltam kicsit, hogy miért pont én, de amint meglett a baba, már nem érdekelt!

Könnyű szülést, és bízz magadban!Aki már egyszer megszült egy ilyen méretű babát, nem lehet gond másodszor sem.

2011. márc. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!kedves utolso aranyos vagy,köszönöm!
2011. márc. 22. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!