Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? Most megyünk...

Mit csináljak? Most megyünk majd 4D-re de az én kisfiam éjjel aktiv nagyon és napközben alszik! Mit tudok tenni hogy jó felvétel sikerüljön? Nem szeretném ha végig aludná az egészet!

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia,


ugy tudom hogy egy kis kave, tea az hasznos lehet ilyenkor, aktivabb teheti a babat. Ja, es pluszban meg azt is hallottam, hogy erdemes teli hugyholyaggal menni, mert akkor meg jobban latszodhat a csöpseg... (ez utobbi mondjuk egy kismamanak nem lehet gond.) :)


Szep napot, es szuper jo "mozizast". :)

2009. febr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csoki is segíthet, meg az, ha bemenetel előtt kicsit meggörnyedve üldögélsz. Kényelmetlen lesz neki, és felébred helyezkedni. Ezt nekem az UH-os hölgy mondta.

Ennek ellenére az én picikém mindkét 4D-s UH-ot, és a 2D-seket is rendszeresen átaludta. Mielőtt bementünk, és miután végeztünk, mindig ébren volt. :D Ennek ellenére nagyon jó felvételeket készítettek róla másodjára.

2009. febr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Anno és is mindent kipróbáltam még az energiaitalt is /:-S/, de végül egy dolog jött be: hatalmas tál gyümölcssali, mézzel....
2009. febr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne egyél előtte nagyon laktató kaját. Pár órával előtte egyél, és igen, egy gyenge kávé, vagy csoki jól jöhet :) jó mozizást
2009. febr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

17. héten voltunk uh-n és hiába szerettük volna megtudni, hogy kisfiú vagy kislány, mivel háttal fekve aludt. Aztán valaki hasonlót kérdezett itt, és többen ajánlották a kólát. Hát kipróbáltuk a 20. héten, nagyon bejött, ajánlom Neked is! Elég volt 3 dl. Én amúgy sosem iszom ilyesmit, és mikor elmondtam a doki bácsinknak, hogy mit követtem el, jól mulatott rajta, hogy milyen eredményes volt. Azóta fotón őrizzük a szerszámocska képmását...

2009. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!