Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség során fellépő gomba...

Terhesség során fellépő gomba árt?

Figyelt kérdés

Nemrég örültem a két csíkosnak, vigyáztam magamra, nem tudom, hogy történt meg ez a szégyen, de úgy látom, a nagylábujjam vége gombás fertőzésnek esett áldozatul. Kicsi koromban egyszer volt hasonlóm, innen ismertem meg, de nem tudom, most mitől jött ki, mert vigyáztam magamra nagyon. Alig viszket, csak érzékeny, néha mintha enyhén zsibbadna, és néha a vörösből enyhe lila színű lesz. Épp hogy csak egy kis területen van, mint egy nagyobb babszem, nem több. Ez árthat a babának? Lekentem canestennel, úgy néz ki, javul.

Ugye nem lesz baj a kicsivel ez miatt?

6hetes km.


2011. márc. 19. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérdésedből arra gondoltam, hüvelygombáról beszélsz majd, no mert az nem annyira jó, de azt is ki lehet kezelni.


Semmi baja nem lesz, örülj tovább a babádnak, a lábaddal meg menj orvoshoz, és persze említsd meg, hogy babát vársz, hogy tudja, milyen gyógyszert írhat fel, ha kell erősebb.


A Canesten biztos nem gond, hiszen hüvelybe is szokták azt adni kismamáknak...

2011. márc. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megnyugodtam :)

Úgy fogok tenni :)

2011. márc. 19. 22:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!