Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér folyás=terhesség vagy...

Fehér folyás=terhesség vagy gomba?

Figyelt kérdés

kb egy hete sürü fehér folyásom van. pár napig fájt (ott lennt).

Állítólag (itt olvastam) hogy gombás fertőzés lehet. de volt aki azt irta hogy amikor ő terhes volt ezek voltak a tünetek.

egyépként ma kéne megjönnie. nem lehet hogy ez is közre játszik??

De ha tényleg gomba, akkor azt a párom is elkaphatta ha gumi nélkül csináltuk?

jövőhéten megyek orvoshoz de nagyon félek. és nem birom ki addig.

Valaki valami segitség hogy mi lehet???


2009. okt. 7. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
ha nem volt gumi, természetesen elkaphatta, de ugyanakkor terhes is lehetsz. Most őszintén, megéri nektek ez az aggódás? 1000 ft alatt lehet venni gumit, nem olyan vészes.
2009. okt. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
inkább gomba. és igen, elkaphatta a párod ha óvszer nélkül csináltátok. ha mész orvoshoz, szólj, h neki is írjanak fel vmit.
2009. okt. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
ja és még vmi, menzesz után általában a tünetek alábbhagynak. de ne hidd azt h nincsen semmi bajod, csakmert nincs tünet, menzesz után ált enyhülni szoktak. de később kijön, csak mégrosszabb formában. úgyhogy ne halogasd az orvost
2009. okt. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

gumit azért nem használunk ,mert van tabi.

amugy régebben is volt folyásom de nagyon minimális és nem is vt ennyire sürü.

az orvos miket ir fel? krémet/gyógyszert?

2009. okt. 7. 15:04
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
hátez orvosfüggő. ha nem hagytad nagyon elkanászodni, akkor nemfogsz semmi durva antibiotikumot kapni. 1-2 tabi és ennyi. krémet akkor adnak, ha viszketsz is. de lehet a párodnak csak simán krémet fognak írni.
2009. okt. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
menyel nőgyogyász hoz és kéj tőle segitséget ők biszos tudják a választ
2009. okt. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Bármi lehet az oka a fehér folyásodnak.

Valamelyik nőnél a mensit jelzi előre(pl nálam), de olyat is hallottam, hogy a terhesség legelején is ilyen a folyás.

Hát ha gombás fertőzés, akkor inkább túrószerű a folyás, valamint viszket és ég a hüvely. Szóval nálad ez lehet nem az.

Ha esetleg gomba, akkor gumi nélkül elkaphatta a párod is, így fontos őt is kezelni, hogy ne fertőzzön majd vissza téged, ugyanis a férfiak ált. tünetmentesek, de hordozzák.

MAjd a nődoki megmondja, hogy mi az ábra. Ne félj :)

2009. okt. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
kimonta neked hogy terheség alat jőnki az hüjeség
2009. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
90%

Nekem is volt ilyen, nőgyógyásznál voltam, aki azt mondta, hogy van egy gyulladás a hüvelyemben.


kaptam egy gyógyszert, egy hét alatt elmúlt. Viszont azalatt az egy hét alatt mellőzni kell a nemi életet!


De gomba is lehet, nekem akkor inkább viszketni szokott, ég, és nagyon piros.

2009. okt. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
és az hogy, ez a 3.napja hogy nem jött meg...? szerintetek valami gáz lehetett a tabival és nem használt? (beteg vtam kb 2 hete, hánytam sokat... lehet hogy kihánytam és nem tudott felszívodni?)
2009. okt. 9. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!