Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is van így?! Borzasztóan...

Más is van így?! Borzasztóan kívánom és ízlik is, mindennap eszek 1tábla csokit.

Figyelt kérdés
Ti mit csináltok,hogy elmúljon ez?21 hetes kismami
2011. márc. 19. 11:05
1 2
 11/17 anonim válasza:
Én én most vagyok 38 hetes és végig csak az édeset, édességet kívántam. Csokit, kekszet,a süteményeknek meg egyszerűen nem tudtam ellenállni, ebédre is palacsinta, túróstészta, csupa ilyet kívántam. Mostanra már csitult a dolog. 15 kg-ot híztam, de messze nem látszik annyinak, mert nagyon vékony voltam, olyan mintha csak a hasam nőtt volna. A baba ezt akarta, nem tudtam ellenállni. Ritka szerintem, hogy valaki csak a salátát és a teljes kiőrlésű pékárut kívánja.
2011. márc. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 porcukormókus ***** válasza:
De jó, hogy nem csak én vagyok ilyen beles kismama!! Juuuhhhhuuuu!!! ;)
2011. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én sokkal gázabb vagyok!

Állandóan krémeket kell kutyolnom, tortákat kell sütnöm, különben megőrülök.

Mellette persze megvan a müzli, a joghurt, a gyümölcs, a méz, úgyhogy nem lehet nálam helyettesítőnek javasolni.

Pár évvel ezelőtt erőszakkal sem tudtak volna lenyomni a torkomon semmi édeset...

30 hkm

2011. márc. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

En is igy vagyok ezzel:):) egyfojtaban csak az edesseg meg a csoki:):) 21 hetes vagyo en is es kb 4kg hiztam:)

de szerintem ez nem baj ha jol esik akkor eszeg a kilok majd lemennek szules utan.

2011. márc. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Én is 4kg-t szedtem fel idáig.:)
2011. márc. 20. 09:29
 16/17 anonim ***** válasza:
szia az utolso vagyok:):) raknal kell kepet a pocidrol:)
2011. márc. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
bocsi fell-t akartam mondani:)
2011. márc. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!