Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi tesztek közül...

Terhességi tesztek közül melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
6 évig szedtem a Lindynette 30 fogamzásgátlót és babát tervezünk a férjemmel. Mostmár lassan a 10 hónapja próbálkozunk és még nem jött össze a baba, de amióta abbahagytam a fogamzásgátlót, azóta elég rendszertelen lett a menstruációm. Általában a 30-35. napon szokott megjönni. Február 9-én jött meg utoljára, szerda körül teszteltem egyet (márc.16) és negativ lett. Corax terhességi tesztet használtam. Szerintetek?
2011. márc. 18. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
corax elég megbizható. tulajdonképpen mindegyik az. egyedül amire rosszat hallottam, de arról többször is a maria romed nevű, azt kerüld el. én pl. one stepet használtam, az is korán kimutatta amikor + lett és előtte a negák is egyétrelműek voltak, nem volt szellemcsikos, vagy ilyesmi. ugyanigy elégedett voltam az ovulációs tesztjével is.
2011. márc. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gabriellet és a Medi-labot messzire kerüld el. Az első a 7 hetes terhességemet sem mutatta ki a 2. meg szellem csíkos volt, közben nem is volt abban a hónapban még gyerek.

Kérdezz rá a patikában, és szuperérzékenyt vegyél. Mint megtudtam van különbség köztük. Még várj pár napot, és ha semmi, akkor vegyél mégegy tesztet. Kívánom a legjobbakat!

2011. márc. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia. nekem a Medi-lab nem várt előtt 3 nappal halvány pozitív volt, kimaradás után megint pozitív. Most 25 hetes terhes vagyok, de a Gravi hcg tesztek is nagyon jók.
2011. márc. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem a corax nagyon korán kimutatta mindkétszer
2011. márc. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12:59-es írta, hogy Gabrielt, és a Medi-Labot nem ajánlja.. Fura :D Amikor már 3 napja késett a menstruációm, akkor először a Medi-Lab mutatta ki, 2nap múlva pedig ugyanúgy a Gabriel! :D Szerintem semmi baj nincs a tesztekkel! :-) 35+1h km
2011. márc. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még mindig nem jött meg. Remélem baba lesz a dologban. Ma veszek megint egy tesztet. Az a fura hogy semmilyen tünetem sincs. Nincs reggeli rosszullétem, semmi.
2011. márc. 21. 10:01
 7/9 anonim ***** válasza:
a tünetek később jönnek, ráadásul nem is egyértelműek. először úgyis a teszt fogja kimutatni. drukkolok neked!
2011. márc. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Teszteltem ma reggel Lily terhességi teszttel és sajnos ez is negatív lett. Szerintetek van rá esély még hogy babás vagyok csak nem mutatja a teszt ki?
2011. márc. 22. 09:02
 9/9 anonim ***** válasza:
azért nem sok sajnos, mert ha még nem mutatja ki, akkor ahhoz az kell, hogy későn legyen a peteérésed. de általában ha nagyon hosszú egy ciklus (pl. (35)-42 napnál hosszabb) akkor maga a peteérés is el szokott maradni. persze akadnak ellenpéldák is, sose lehet tudni.
2011. márc. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!