Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggel óta erős hasszurkám...

Reggel óta erős hasszurkám van,7 hetes vagyok. Lehet vetélés ebből?

Figyelt kérdés
Reggel óta szurkál, néha nagyon erősen, a hányinger ami egész nap volt idáig, ma szinte alig van, a mellem is kevésbé feszül. Ami a legfurcsább idáig rengeteget aludtam, nappal is mindig 2x, ma reggel már 6 kor fenn foltam és azóta sem érzem magam álmosnak. És ez a hasfájdogálás is.... Volt valakinek hasonló tünete????
2009. febr. 22. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia,

Először is nyugodj meg...

Lehet hogy csak a méhed növekedésével járó szalagok nyúlását érzed...

De ha holnap is úgy érzed, hogy a tüneteid "eltűntek"..akkor mindenképpen menj a dokidhoz...

2009. febr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire szurkál a hasad, de nekem olyan volt minha meg akarna jönni a menszim, vagy mikor sokat sportolsz és van egy kis izomlázad. Ne izgulj pihenj sokat, feküdj le. A hullámzó kedélyállapot pedig a terhesség velejárója. vannak jobb napok és vannak nagyon rosszak. A lényeg a nyugalom, próbálj lazítani és ne egyből a legrosszabbra gondolni.
2009. febr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mensiszerűen fáj mint eddig, ma reggel óta mintha tűvel szurkálnának bele, és néha elég erős, ráadásul az orrom is vérzett egy kicsit.
2009. febr. 22. 14:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Az orrverzes es a szurkalas nem veteles elojele.Nyugodj meg!
2009. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj! Nincs semmi baj! A tünetek hol vannak, hol ninncsenek. Nekem is volt olyan h napokig kínlódtam, aztán napokig semmi. Majd újra visszatért. Ha 1 hétnél tovább nem érzel semmilyen tünetet, akkor irány a doki. Addig pedig ne képzelj be semmit. Nincs semmi baj!

Szép babavárást!

12+2hetes

2009. febr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!