Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vetélés minden esetben erős...

A vetélés minden esetben erős vérzéssel és görccsel jár?

Figyelt kérdés

ma már 2 kérdést is tettem fel ma


8mm es embriónknak nem volt szíveerése


héfőre kaptam időpontot műtétre


ma már véreztem, eléggé darabos sötét volt, egyszer!!azóta semmi egy folt a betéten, és akkor pisilésnél 2 nagyobb darab alavadt cucc asszem, meg sötét vér..előtte végig barnáztam...


hasam is csak kicsit fájdogál


megúszhatok ennyivel egy vetélést?jóó persze hétfőn mindenképp bemegyünk a kórházba, de lehet, hogy ennyi volt?


vagy számítsak még erős vérzésre, görcsölésre?


2009. jan. 10. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Sajnálom ami veled történt,

Lehet ennyivel megúsztad, és hétfőn csak megviszgálnak és hazaengednek, semmi más baj nem lesz, sajnos az is lehet, hogy még fogsz vérezni egy picit, esetleg görcsök is lesznek.

"Szerencse":( hogy picike terhességed volt, ilyenkor egyszerre távoznak az embrionális dolgok, és erősebb mensis vérzést produkálnak... Nem okoz nagy felfordulást a vetélés.

Azért javaslom, hogy betéttel menj aludni...

Kitartást

2009. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó ha ennyivel,megusztad,sajnos nekem is volt ilyen ,társitva egy nagy görcsel amitől elájultam és a párom bevitt a kórházba missed ab.lett a vége.
2009. jan. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

most is van betét bent


meg most 2x egymás után iszonyatosan belenyilalt a bal oldalamba


még ebből lehet vér,de sztem ennyi volt


csak mindenki úgy írja, hogy milyen brutál fájdalam és véres dolog a vetéts....és ezt várom/vártam


azért hétfőig nem fogok nyugodtan aludni

2009. jan. 10. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem dec elején volt missed ab-om. Vasárnap enyhe pecsételő vérzésre ébredtem, korházban már nem volt szívhang. Igazából 2 napra rá lettek iszonyú görcseim és ömlött belőlem a vér mire megműtöttek. Addig csak vérezgettem, sőt volt hogy semmi vérzés nem volt 1-2 óráig...
2009. jan. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megúsztad, de szerintem 8 hetes embriónál ki fog takarítani rendesen az orvos, utána meg csak vérezni fogsz, a beavatkozás miatt. Ha szerencséd van, csak 2-3 napig. Ha nem, akkor akár egy hét is lehet.
2009. jan. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!