Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nem elég szülésznő...

Szerintetek nem elég szülésznőt fogadni?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata ebben? Ha igen kit ajánlanátok? Zalaegerszegen?
2011. márc. 17. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok zalaegerszegi.de én csak szülésznőt fogadtam.Ő csinált mindent szinte.Az orvos csak összevarrt.A szülést a szülésznő vezette le.Ő volt ott velem a vajúdásnál.Több mint egy napig vajúdtam.a doki kb ha 2x bejött ezalatt.az epidurált a doki szúrta de a gyógyszert a szülésznő adta be.Van olyan is,hogy kifizeted a pénzt a dokinak és ott sincs,tisztelet a kivételnek.De szerintem az ügyeletes orvos is elvégzi a dolgát,amiért a fizetését kapja.Én elégedett voltam az ügyeletessel is,bár hangsúlyozom még egyszer nem sokat kellett csinálnia.
2011. márc. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én így a 4. szülés előtt állva amondó vagyok hogy inkább 2 szülésznőt mint 1 orvost,de tényleg!az orvosok manapság semmit nem csinálnak szülésnél,főleg ha még vágni sem kell.....de nálunk pl a Tatabányai kórházban csak akkor fogadhatsz szülésznőt ha van fogadott orvosod,és csak azt a szülésznőt fogadhatod amelyikbe beleegyezik az orvosod.ennyit a kismamák jogairól...na,mindegy.
2011. márc. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első szülésemnél nem fogadtam se dokit, se szülésznőt, nem is foglalkoztak velem, kitoláskor úgy kellett a férjemnek valakit elővadászni.

A másodiknál már rutinosabb voltam, csak dokit fogadtam. Bent is volt végig, bár csak fél órára volt rá szükség, mert ahogy beérkeztünk a kórházba ennyi idő kellett míg előbújt a fiam. Elégedett voltam.

A harmadik szülésemnél már sajnáltam azt a rengeteg pénzt ami a magándokival jár, így csak szülésznőt fogadtam. A terhesség alatt végig hangoztattam, hogy nekem elég csak egy ágy, nincs semmi kívánságom én ott megszülök. Mikor elérkezett a nagy nap, 12 órát vajúdtam és Ő végig velem volt. Nem avatkozott be abba amit nem látott szükségesnek, még beöntés és borotválás sem volt. Masszírozott, simogatott, nyugtatott, a sima szülőágy helyett az alternatív szülőszobában rendezkedett be nekünk, lekapcsolta a lámpákat, halk babazenét rakott a lejátszóba, illatos mécseseket gyújtott és így azok fényénél, franciaágyban, gyönyörű, kíméletes születéssel hoztuk világra a kislányunkat. A doki csak összevarrt a végén, mert lett egy pici repedésem, 4250 g-mos babát hoztam világra.

Az utolsó szülésem csakis a szülésznőm miatt valósulhatott meg ilyen csodálatosan.

2011. márc. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!