Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemsokára szülő kismamik!...

Nemsokára szülő kismamik! Mennyire fontos szerintetek szülésznőt fogadni?

Figyelt kérdés
Csak azért,mert tegnap közölte az orvosom,hogy mennyiért vállalja a szülést és hát még plusz a szülésznőnek is kéne adni és az már kicsit sok lenne.A szülésznők mennyit szoktak kérni vagy amennyit adsz?
2010. nov. 30. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
20-30 között kérnek.Ha kérnek.mi ajándék kosarat adtunk a szülésznőnek.Nekem nem volt fogadott orvosom.Gondozásra az sztk ba jártam.Ügyeletes orvos volt jelen a szülésnél,de a nagy részét a szülésznő csinálta az egésznek,A doki csak összevarrt és 2x megvizsgált.
2010. nov. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy szeretnél szülni. Mi a fontos. Fájdalomcsillapítással vagy anélkül, gátmetszést akarsz-e, stb. Nálam mind a két szülésnél többet volt bent a szülésznő, mint az orvos és mindent ő csinált. Meg is beszéltük az orvosommal ,hogy a harmadiknál már csak szülésznőt fogadok. Ő baromi jó fej, öreg róka, már csak hobbiból csinálja, nem zavarja, ha az ő általa képviselt eszmét hordozó szülésznők közül választok és őt nem kérem fel. Tehát számomra fontosabb a szülésznő, mint az orvos. Egyébkénét 30 körül van a tarifájuk a Szent Imrében. Nyilván ezt kórháza is válogatja, vidéken biztos olcsóbb.
2010. nov. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én nem fogadtam szülésznőt, és nem is adtam egy fillért sem

szerencsémre egy nagyon kedves nőt fogtam ki

2010. nov. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én fogadtam szülésznőt, hiszen ő lesz ott velem! 20 ezret adunk neki.
2010. nov. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!