Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Salgótarjáni kórházban hogyan...

Salgótarjáni kórházban hogyan lehet szülésznőt fogadni? Hová kell menni? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenáron szülésznőt akarsz?Azért kérdem, mert ha bármi miatt esetleg császár lenne akkor őt tulajdonképpen fölöslegesen fizeted.Szerintem érdemesebb lenne orvost választani.Bár én is ott szültem szeptemberben, nekem egy szülésznő volt csak szimpatikus, nem tudom mára nevét sajnos, alacsony, szemüveges nagyon rekedt hangú idősebb nő.Előtte le a kalappal.Na nála szívesen szültem volna bár császár lett végül.Neked van már akit választanál onnan vagy még csak érdeklődsz?(Én egyébként nst-n mondtam neki h nála szeretnék szülni, azt mondta nem tud bejönni csak a munkaidejében, így ha épp éjjel szülök akkor nála fogok, de nem tud vállalni senkit.A többi szülésznő meg.....bármelyiket megverném ha szembejönne velem az utcán)
2011. máj. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát jó lenne! 2éve szültem ott nagyon kivoltam lelkileg(ember megcsalt elhagyott stb) és jó lett volna a segitség de akkor sokan szültek viszont még igy is nagyon rendes volt ez a szülésznő,de én se tudom a nevét sajna:) Akkor vörös rövid haja volt középkorú!Erőltetni nem fogom de nekem akkor nagyon hiányzott mellőlem egy segitő társ!Bár most minden rendben a kapcsolatomban még....:D
2011. máj. 5. 21:02
 3/6 A kérdező kommentje:

Én a kisfiammal csak 1nst-re jutottam el:) utána megszületett!Köszönöm a válaszokat!

Még mindig bazi gázok a csecsemősnővérek?

2011. máj. 5. 21:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk csak úgy fogadhatsz szülésznőt,ha van választott orvosod is és megvannak az összeszokott párosok. Amúgy itt a szülésznőnek átlagban 10-30 ezer között adnak. Szóval szólni kell a választott orvosnak. De ez Fejér megye.
2011. máj. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem semmi lehetett akkor a lelki állapotod, nem irigyellek:(

Én tavaly egy hónapot feküdtem bent, befektettek a 38.héten mert faros volt a baba, persze még aznap megfordult, hogy befeküdtem de már nem engedtek haza és még túl is hordtam.2 napig hagytak vajúdni 5 perces fájásokkal, amik mindig leálltak, majd császár lett a vége.De amilyen embertelen, gusztustalan szülésznők vannak ott....ahelyett, h segítettek volna BÁRHOGY, akár egy jó szóval is, esküszöm úgy tűnt élvezik, h ki van nekik szolgáltatva az ember, úgy beszéltek velünk, mint a kutyákkal...stb a csecsemősök közt is volt 1-2 ilyen.Nem szoktam rosszat kívánni senkinek de ezeket fejbe tudnám rugdosni, ha találkoznék velük.Azóta ugyan visszaköltöztünk Pestre, de rémálmomban sem szülnék ott többet.Viszont természetesen vannak rendesek is, pl akit írtam neked az a nő egy tündér.Lehet többet érnél egy megbízható barátnővel, aki bemegy veled és veled van végig;)Mikorra várod a kicsit?

2011. máj. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
juni 15re vagyok kiirva,de ez a terhességem testileg nem a legjobb!:) Sajna barátnőm nincs mindenki külföldre ment én meg lebabáztam:D A párom meg majd a kicsire vigyáz. Hát nagyon szar a helyzet a kórházba minden szinten,nekem ott amit a gyerekemmel is müveltek hát katasztrófa!Előre félek hogy mi lesz most!
2011. máj. 6. 17:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!