Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő alatt ürül ki a...

Mennyi idő alatt ürül ki a dopegyt a szervezetből? Igaz, hogy hízlal? Napi 3 szor szedek 2 szemet, valamint verapamilt 3 szor 1 et, és nagyon aggódóm az utóhatásoktól. Ki mit tapasztalt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 16. 12:05
 1/4 anonim válasza:
Azt nem tudom, hogy mennyi idő alatt ürül ki a szervezetből, de az első terhességem alatt szedtem a dopegytet(max. adagot)és összesen 8 kg-ot híztam. A szülés után fokozatosan kellett abbahagynom, de semmi utóhatást nem tapasztaltam. A másik gyógyszert nem ismerem.
2011. márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2011. márc. 16. 12:37
 3/4 anonim ***** válasza:

szia

én is dopegytes voltam, 7 kg-t hiztam. Szerintem ennek semmi köze a hízáshoz.

Meg ha hízol is, nem a baba a legfontosabb most?

2011. márc. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, de nem gondolom, hogy ki kell forgatni egy kérdést.Vagy ha megteszed nem szép dolog mindenkiről rosszat feltételezni.

A kisbabám a legfontosabb, és azt gondolom, jobb tudni mivel jár, ha az ember gyógyszert szed és milyen utóhatása lehet, mivewl az kihat majd a babámra is, ha gurulok várandósság végére.

2011. márc. 16. 18:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!