Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány kiló hizásnál fektetnek...

Hány kiló hizásnál fektetnek be a kórházba? 19 hetes vagyok és már 7 kilónál tartok! Nem eszek sokat, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 21. 13:29
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó 3 hétben be akartak fektetni,hogy fogyjak,mert 17 kiló ment rám. Azt mondták,ha nem adok le 1 hét alatt 2 kilót,akkor nst-re a cuccaimmal jöjjek,mert nem fognak hazaengedni. Nevetséges! Kénytelen voltam fogyózni!
2010. márc. 4. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!