Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyen tapasztalata volt már...

Olyen tapasztalata volt már másnak is, hogy olyan mintha indulna a vajúdás/szülés, aztán mégsem? Ez miben nyilvánult meg?

Figyelt kérdés
Egész éjszaka nagyon fájt a pocom, olyan erős menszeszkor fellépő fájdalomhoz tudnám hasonlítani. A hasam végig teljesen kemény volt. Néha-néha sikerült egy picit elaludnom, de nagyjából azért 20 percenként volt egy egy "fájás". Ma reggelre viszont semmi bajom. Ez jóslófájás? Csak azért, mert az első szülésem előtt ilyenekkel indult, és két-három óra alatt 2-3 perces nagyon erős fájások lettek. Ráadásul ez már egyszer két héttel ezelőtt is előfordult. A babám már nagyon ritkán mozdul meg. Nyugtassatok meg, hogy nincs semmi bajunk?!
2009. febr. 21. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha már közel vagy a szüléshez, akkor gondolom, rendszeresen jársz nst-re, ha ott minden rendben van, akkor a baba teljesen jól van! Én egy hónappal szülés előtt már állandóan jósolgattam, nekem is előfordult, hgy egés éjjel rendszeres fájások, reggelre elmúltak... Aztán egyszer csak nem múltak el és megszületett a lányom.

Ne aggódj, biztos minden rendben van! Könnyű, szép szülést neked!

2009. febr. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan, hogy kb. 10 percenként rendszeresen jöttek a fájások. Azt hittem, hogy lassan szülünk, de aztán abba maradt. Nyugi, valószínűleg minden rendben, csak a picinek nagyon szűk a hely, azért mozog keveset. Hamarosan eljön a te napod...
2009. febr. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem szülés előtt már 4 héttel kezdődtek a jóslófájások, minden hajnalban 2-4 órán keresztül rendszeres fájásaim voltak amik reggel 7-re mindig elmúltak, és legtöbbször az időközök is rövidültek.

2009. febr. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, nem írtad, hogy a terhességed hányadik hetében jársz.
2009. febr. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
38.hétben vagyok. Igen, ezt elfelejtettem...
2009. febr. 21. 09:41
 6/7 anonim ***** válasza:
A 38. hétben szerintem már simán lehet ez annak a jele, hogy hamarosan megindul a szülés. Egyébként én a 35.-ben voltam a lányommal amikor ilyen jóslószerű fájásaim voltak, tartott 1-2 napig, aztán a második nap éjjelén elfolyt a magzatvizem. Nem megijeszteni akarlak ezzel csak szerintem már lehet, hogy bújna ki a pocaklakó. Egyébként annak ellenére, hogy 5 héttel előbb jött a világra a lányom, egészséges és nagyon pörgős kis 5 éves csaj.
2009. febr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!
2009. febr. 21. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!