Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+2 hkm vagyok mikor menjek...

5+2 hkm vagyok mikor menjek dokihoz? Látna már valamit? Már benne vagyok a 6. hétbe, vagy hogy kell számolni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 07:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok 5 hetes. Szerdán, azaz 5+2-n megyek, remélem, hogy lát már valamit....
2011. márc. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ugy kell szamolni mint a szulinapot...akkor vagy 6 hetes amikor mar be is toltotted...meg nem erdemes menni...ha meg birod turelmesen 1 hetig akkor mar lesz szivhang is...
2011. márc. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Betöltött heteket szoktak a dokik számolni, eszerint 5 hetes terhes vagy. A betöltött 7. héten mentem én mindkétszer. Előtte nem igazán érdemes, sok mindent a doki sem tud akkor még mondani. a szívhang is csak a 6. héten jelenik mefg.
2011. márc. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! 5 és fél hetesen mentem először orvoshoz, akkor még nem volt szívhang, de megállapítota hogy terhes vagyok. Két hét műlva mentem vissza, akkor már szívhang is volt. Ha kibírod, várjál még két hetet, de most is látja, hogy baba van, csak vissza fog hívni két hét múlva.
2011. márc. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!