Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tiltólistás a csípős?

Tiltólistás a csípős?

Figyelt kérdés

Kismami vagyok, és kívánom a csípőset, de azt olvastam, hogy ilyenkor nem szabad. Nektek mi a véleményetek erről? Volt ilyenből gondotok? Ettetek csípőset pocakosan? Enyhén csípős is tilos?

Annyira megenném néha, de így nem merem...


2011. márc. 13. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Én végig ettem a 38 hetet csípős ételekkel, csak az esett jól. Semmi gond nem volt, bár arra odafigyeltem, hogy enyhén csípős dolgokat egyek. Szerintem hajrá, ha jól esik.
2011. márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Teszteld le", egyél valamit, aztán meglátod ég-e a gyomrod, vagy ilyesmi.


Szerintem amit irtóra megkíván ilyenkor az ember, az nem okoz gondot. Persze ha amúgy nem valami egészséges, akkor érdemes mértéket tartani...

2011. márc. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tiltott. Igaz, ha nagyon erőset eszel, a magzatvízen keresztül az ízanyagok eljuthatnak a babához (mikro mennyiségben). Így az általad kedvelt ételek (pl. erős fűszerek) ízét ő már magzati korában megszokja... Így később sem fog számára gondot okozni pl. szoptatás alatt... hiszen az anyatej íze is állandóan változik az elfogyasztott ételeknek megfelelően.
2011. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
en most vagyok 30.hetben es vegig csiposet ettem,es jol esett:) ez utan is fogok... szerintem ha nem vagy tole rosszul akkor nincs baj...nyugodtan edd amit kivansz....:) Boldog babavarast!!!:)
2011. márc. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én ettem, nem volt gond, sőt a fiam is megeszi, sőt szereti az enyhén csipős dolgokat...
2011. márc. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megnyugtattatok, és a kismamiknak szintén mosolygós babavárást kívánok én is!!!

Nem vagyok tőle beteg, sőt, kifejezetten jól esik :)

2011. márc. 14. 10:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is végig ettem csípőset. Persze enyhét, a durvát egyébként sem tudom megenni. De savanyúság, gyros, pici erőspista a levesben... simán. :)

37+4 hetes kismama

2011. márc. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!