Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hülye kérdés, de hagymás...

Andrea1987 kérdése:

Lehet hülye kérdés, de hagymás babot föztem, és csipös benne a bab, lehet töle bajom ha eszek belöle? Én úgy hallottam igen.

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 16:33
 1/9 A kérdező kommentje:
ja 17 hetes vagyok
2011. jan. 19. 16:36
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném,hogy bajod lenne tőle. Én a mai napig megeszem a chilli con carne-t,és a csípős paprikát is ha kívánom,az orvosom szerint semmi problémát nem okoz.


32 h. kismami

2011. jan. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet bajod, kivéve, ha annyira erös, hogy rosszul leszel töle. Az egyetlen veszély ugyanis az lehetne, hogy annyira erös vérböséget okoz, hogy irritálja a méhedet is, de ez nem a csipös, hanem a méregerös kategória lenne. Ha jól esik, akkor edd nyugodtan meg, nem lesz töle semmi baj.
2011. jan. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ, már hetek óta kivánom!
2011. jan. 19. 16:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó étvágyat!
2011. jan. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!
2011. jan. 19. 16:53
 7/9 anonim ***** válasza:
És a mexikói nők? Ők alapból csípős ételeket esznek. :) Azt olvastam egyszer ha mindenféle ételt eszel, kipróbálsz a babád annál inkább nem lesz válogatós. :) 36hkm
2011. jan. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egész terhességem alatt kívánom és eszem is a csípőset.Mi bajod lehetne?Egészségedre!
2011. jan. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Székrekedésnél szívás, ha még csíp is :-)

Edd nyugodtan, csak mértékkel.

A legjobb chilis babot pocakosan ettem...

2011. jan. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!