Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek melyik krém vált be a...

Kinek melyik krém vált be a terhességi csíkok ellen?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 22:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem a DM márkájú Babylove terhességi csíkok elleni masszás krémje vált be.

Az olaja nagyon lassan szívódik be,meg nekem nagyon olajos hatású így nem kedvelem,de a krém szuper.Jó illatú és pillanatok alatt felszívódik.


Már a 2.hónaptól kenegettem,nem mindennap de legalább 2naponta.

Most 37hetes vagyok és nincs egy csíkom se.De az eloző babámnál is ugyanígy tettem és akkor sem lettem csíkos.

Sok ismerősom ezt használja és nekik is bevált.

Sok sikert.

2011. márc. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek a válaszokat! Bár tudom, hogy mindenki más, örülök, hogy megosztottátok a tapasztalatokat!
2011. márc. 12. 22:56
 13/14 anonim ***** válasza:

Én is a Babylove(DM) terméket használtam, már a 12. héttől. Egyetlen csíkom sem volt. Bár hasam sem volt túl nagy (55 cm és 3000 g volt a kislányunk), viszont 20 kg-ot híztam.

Szóval nekem bevált.

2011. márc. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

03-12 17:48-as vagyok.


Még annyi,hogy maximálisan bevált a DM babylove krémje.

A második babát is csíkmentesen sikerült kihordani.


Viszont egy FONTOS TAPASZTALAT:

Kenjétek magatokat a szülés után is 2-36hónapig,mert akkor kezd visszaalakulni a bőr és ha nem elég rugalmas akkor reped meg(fogyási csíkok)


Én ezt nem tudtam az első szülés után,(eszembe sem jutott) és lett 1halvány csík,ami ugyan nem látszik már)

Most kentem magam után is és sikerült elkerülni.


Sok sikert!!

2011. júl. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!