Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen krém vált be...

Kinek milyen krém vált be terhességi csíkok ellen?

Figyelt kérdés

32 hetes vagyok, második babámat várom. Az elsőnél 1 darab csikom sem lett, na most aztán olyan sötétlila csikokkal van tele a hasam alja, hogy sirva fakadok ha ránézek, és már kezd a köldökömnél is csikozodni.

Elejétől fogva kenem a hasam mandulaolajos jó kis tocsogós krémmel.

Segitség, hogy ne legyen rondább már....


2010. márc. 1. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehet,hogy egyedi amit írok.

Az idő. Kb. egy év alatt szépen elhalványult. Ma már csak én tudom, hol van.

2010. márc. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez jó hír!!! Jó lenne ha igy járnék a végén. Köszönöm
2010. márc. 1. 21:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elasti-Q krémmel kenem a hasam a terhesség eleje óta. és egy ks csíkom sincs:) Nekem nagyon bejött!
2010. márc. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
26 hetes kismami voltam.
2010. márc. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de szerintem mostmár sokat nem tudsz tenni. Úgy látszik, hogy most nem bírta a bőröd, vagy nagyobb lett a hasad, és amiatt van. Úgy tudom a mandulaolaj kitűnő erre a célre, persze csodát nem tesz, csak segíthet, de ha az nem használt, akkor mostmár mindegy. De azért kenjed, hátha nem elsznek olyan mélyek, és jobban elhalványulnak majd.

Én csak sima testápolót használok, eddig szép a bőröm, bár még csak 36 hetes vagyok, úgyhogy nem nyugodtam még meg. Viszont nincs nagy hasam, legalábbis senki nem néz ennyi idősnek, és hírtelen növekedés se volt eddig, szépen fokozatosan növöget, úgyhogy reménykedem.

2010. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem már a 14.héten voltak csíkjaim,pedig semmit nem híztam addig!Vettem Avent stria elleni krémet és azóta nem is jött ki új csík!Pedig azóta már sokat nőtt a hasam,meg híztam is!Napi 2x kenem!Üdv:20 hetes kismama
2010. márc. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! En tulsullyal kezdtem a terhesseget, igy sajnos a csipomnel volt mar eleve egy-ket csík. Kb 10. Hettol kenem milupa terhessegi kremmel reggelente es semmi csikom nem lett, amik voltak, azok maradtak, de nem lett tobb, szep feszes a hasam. Szerintem ne keseredj el, ha meg most elkezded reggel este is kenni, jo alaposan, akkor meg az is elofordulhat, hogy kicsit csokken
2010. márc. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok, azt elfelejtettem, hogy szinten 32 hetes
2010. márc. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!