Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagysúlyú babáknál jobban...

Nagysúlyú babáknál jobban "működik" a méhlepény?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
A baba mérete több mindentől függ, főleg genetika, öröklött dolgok ill. vitamin (Materna), terhességi cukorbetegek babája is nagyobb.
2011. márc. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen azt mondta nekem a védőnő, a méhlepény működése határozza meg.

És szerintem ebben lehet valami, mert amikor én 36 hetesen bekerültem azt mondták olyan 3400 gramm lehet a babám, tehát bőven 3 kiló felett. és akik korábban érkeztek valami oknál fogvak, 36. héten vagy 37. héten születtek, 2600-2700 grammok voltak, tehát már akkor sem érték el az én babám súlyát. Úgyhogy szerintem van köze hozzá a méhlepény működésének.

Kevésbé a genetikának, vitaminoknak. Vitaminoknak például kizárt, hogy lenne hozzá köze.

2011. márc. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztosan van benne vmi, a barátnőmnek részleges lepényleválása volt, de azért 38.hétig kihordta a fiát, de az utolsó hetekben már semmit se hízott. 2400 grammosan született.

Ugyanakkor nem csak az lehet befolyásoló, mivel nekem első babámmal tökéletes volt a lepény még a 38 héten is 1-es fokban volt érett, túl is hordtam 41.hétre született és csak 3300 gramm volt, míg a második babámnál már 32 hetesen 2.fokú lepény volt 38 hetesen 3.fokban érett, és 39re meg is szültem és 4400 lett és 60 centi...

Nem tudom mekkorára sikeredik, ha a lepény is tökéletes végig:)

2011. márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lányom 4950grammal és 58cmrel született,nem vagyok és nem is voltam soha cukros. A vitamint végig szedtem.
2011. márc. 11. 20:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!