Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordult már valakivel...

Előfordult már valakivel olyan, hogy az UH-n nem volt szívhang, kiírták műtétre és aztán egy ellenörző UH-n kiderült, hogy él a baba? Hogy történt?

Figyelt kérdés
Nyolc hetes lennék, kedden állapították meg, hogy nincs szívhang. Műtétre kiírva csak jövő péntekre vagyok. Ma egy másik uh gépen az orvos szabályos petezsákot és embriót látott, de azt is mondta, hogy az ő gépén nem lehet áramlást nézni, így 100%-ban sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudja a dolgot, nem tudja biztosra eldönteni, hogy van-e szívhang, vagy sem. Ettől függetlenül azt mondta, hogy menjek kórházba műtétre. Beletörődnék, hogy elvesztettük a babát, de nagyon nehéz így, hogy ennyit kell még várnom és a kontroll uh eredménye egyáltalán nem biztos. Tapasztalatokat várok.
2009. febr. 19. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem velem történt meg hanem a b.nőmmel.Ugyanez volt a helyzet mint nálad :( (sajnos) Aztán már a műtétnél tartott de előtte csináltak neki még egy kötelező uh-ot.Ott egy sima uh-os doki (nem akinél előtte volt) mit sem tudott az egészről..és szépen elmondta a sablon szöveget,hogy:szabályos petezsák,élő embrió stb!A b.nőm meg nem hitt a fülének!Ott zokogott a dokinak!Azóta egészséges 3 hónapos kislánya van! :)

Drukkolok Neked!!!

2009. febr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is hallottam ilyenről. Azért van mindig két uh műtét előtt és ha nincs vérzés, görcs, akkor jópár nap különbséggel.

Mikor nekem kimondták a 9. héten, hogy nincs szívhang és egy hét múlva lett volna a kontroll uh, akkor bejelentkeztem egy 4D-be két nap múlvára, hogy ott is nézzék meg. Pont előző este indult meg a vetélés. :-(

Ha gondolod, menj el Te is jövő hét elején egy másik dokihoz, mert a bizonytalanságnál a biztos rossz is jobb.

2009. febr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A hugomnak azt mondták hogy nem nőtt az embrió.2 különböző orvosnál volt és nem egy időben.Holnap telik le a türelmi idő.Holnap dől el igaz volt e mindez vagy csak?....
2009. febr. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Épp az a baj, hogy a kontroll uh sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudott és ez a bizonytalanság őrjítő.
2009. febr. 19. 18:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
menj el egy másik orvoshoz..szived joga annyi szakvéleményt kérni amennyit nem szégyelsz!Remélem a hugommal is minden rendben lesz!
2009. febr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Elmegyek. És nagyon drukkolok a húgodnak!
2009. febr. 19. 18:16
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Igen előfordul az ilyen.Személyes tapasztalatom van róla.5 hetesen a doki mindent rendben talált,legalábbis volt embrió,szabályos petezsák és szikhólyag.Szívműködés még nem ezért 1 héttel később újabb UH volt.Akkor már a doki rossz hírt közölt,nem látott embriót,petezsák deformált volt.Elküldött műtétre,ami 1hét múlva lett.A kórházban csináltak újabb UH-t és akkor volt szívműködése az embriónak és szabályos volt a petezsák.Korának megfelelően fejlődött.Biztos neked is lesz UH!!Reménykedj és ne csüggedj, tudom könnyű ezt írni.Pihenj sokat hátha még nincs semmi sem veszve. Minden jót kívánok neked!

14+2hetes

2009. febr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A jó Isten legyen Veletek! Szorítok értetek!
2009. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!