Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges hogy 2.5 hét alatt...

Lehetséges hogy 2.5 hét alatt fél kg hizzak? 25 hetes vagyok. Eddig szinte heti 1 kg hiztam. (pajzsmirigyem miadt, és mivel nem eszek zöldséget szinte csak kruplit, tésztát, kevés édességet. )

Figyelt kérdés

Feb.2-án voltam tanácsadáson ott 69 kg voltam.Most mértem meg magam itthon(digitális mérlegen) és 69.5 kg vagyok.

Lehetséges ez?Mitöl?


2009. febr. 19. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
majdnem 3 hét alatt fél kg nem sok, ne hülyéskedj, de kajára figyelj jól.
2009. febr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szia szerintem elírtad, mert ha 25 hetes vagy, és heti 1 kilót híztál, akkor az 25 kiló.

És vagy 69. AKkor mennyi voltál?

Havi 1 kg-ot akartál írni nem?

Javítsd, és akkor könnyebb a válaszadás.

2009. febr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a kezdetektől itthon mérem magam és ezt diktálom be a védőnőnek! Pont azért, mert két mérleg nem biztos, hogy egyet mér, így nem paráztatom magam, hogy mást mérek itthon. És az itthoni mérlegünk tuti jó! Amúgy ha elmész a védőnőhöz, ruhában vagy! Az plusz kiló! Én itthon tutira megyek, fehérneműben vagy egy szál pólóban mérem magam!

Viszont a kilók ingadozása sem állandó! Hízhatsz egyszer többet, aztán kevesebbet! Tapasztalat!

2009. febr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ja!

57 kg-val kezdtem és most vagyok 69.5.De ez a majdnem 3 hét alatt 0.5 kg nagyon meglepett.Nem is mertem rá állni szinte a mérlegre!Én ugy gondoltam biztos vagyok vagy 72-73 kg körül!Remélem igy marad nem szeretnék már sokat hizni!Eléggé megvisel lelkileg!Tudom most nem ezzel kell törödni!!!!!!

2009. febr. 19. 13:15
 5/5 anonim ***** válasza:
hát vigyáznod kell, eddig 12 nem kevés...figyelj oda mit eszel.
2009. febr. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!