Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egész nap hányingerem van....

Egész nap hányingerem van. Alig tudok kikelni az ágyból. Mit csináljak? :- (

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok, hajnal óta hányingerem van és nagyon fáradt is vagyok. Ahhoz is erő kell, hogy elmenjek wc-re. Van erre valami gyógyszer?
2011. márc. 8. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha megteheted, akkor pihenj, a szervezeted azt igényli most. Ne is kelj fel, olvasgass, aludj. Nekem is volt az elején 1-2 ilyen hét. nincs ellenszer, lesz jobb is. (vagy rosszabb)
2011. márc. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hamegteheted, inkább pihenj ma4 A szervezeteben hatalmas változások zajlanak épp, amihez sok-sok energia kell. Most jelzi a tested, hogy pihenj... Ha nincs más halaszthatatlan dolgod, hallgass rá :) Különben az émelygésre, hányingerre jó szokott lenni egy pohár hideg ej, egy kis gyömbér, estleg egy pohár kóla is...
2011. márc. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bocsi a hibákért, kezd tönkremenni a billentyűzet :(
2011. márc. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
esetleg megpróbálhatom a b6 vitamint?
2011. márc. 8. 10:02
 5/11 anonim ***** válasza:

Persze, azzal nem ártasz. Bár, hogy hat-e...? Azért írtam, hogy próbálj ki többféle praktikát, hátha hat valamelyik...

[link]

[link]

2011. márc. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 szikra veronika ***** válasza:
Én a reggeli hányingerek ellen mindig ittam egy pohár kólát. Nekem ez vált be:) Ja és mind a két terhességemnél ittam.
2011. márc. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Próbálj meg rágcsálnivalókat odapakolni magad mellé, hogy ne kelljen kikelned. Kekszet, almát, amit meg tudsz enni és jól is esik. Nekem is iszonyatos hányingerem volt. Kipróbálhatod még a kandírozott gyömbért is (dm-ben kapható), vagy a citromos vizet, vagy a hideg borsmenta teát. Vagy gyömbér kólát, kirázva belőle a szénsavat. A lényeg, hogy folyamatosan rágcsálj valamit, és akkor nem lesz hányingered annyira. Valamint én a terhesvitamin mellett napi 3x1 magneb6-ot és 2x1 sima b6-ot szedtem. A védőnőm ajánlotta így. Kitartást! És boldog babavárást' 10 hkm.
2011. márc. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sokszor egyél keveset, lényeg, hogy mindig legyen valami a gyomrodban. Mielőtt kikelsz az ágyból rágcsálj valamit, és csak utána kelj fel nagyon lassan. Nekem a citromos víz vált be. Egy fél citrom levét kifacsartam és felengedtem vízzel. Ezt iszogattam és ettem mellé kekszet. Az alma is nagyon jó volt nekem. Attól jobban is szoktam lenni és nem is hánytam ki.

Sajnos ez most már el fog tartani a 12-dik hétig. Próbáld ki a magne b6-ot is és kitartás!

2011. márc. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon sok mindent kipróbáltam, talán még a reggeli jéghideg kóla volt, ami ideig-óráig használt. És nekem még dolgoznom is mennem kellett ebben az időszakban, mert körülöttem mindenki kidőlt az infulenzában. Szóval tudom, hogy borzasztó, de el fog múlni!!! Engem a 14.hétig kínzott, de hétről-hétre mindig egy icipicivel jobb lett.
2011. márc. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hú én nem tudom, valaki itt írta az almát..:) Neki biztos jó volt, de én attól még rosszabbul lettem... Nagyon nagy savat csinált..

A kóla nekem is bejött, illetve vettem egy kis gyömbért, megpucoltam, felvágtam pici darabogra és rágcsáltam.. Az nagyon nagyin jó volt. Meg persze a citromos víz ( valódi citromból, vagy 100% os citromléből) Ettem háztartási kekszet is, ami szintén jót tett... Én ezeket tudom ajánlani :) Kitartás, hamarosan jobb lesz!!!

2011. márc. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!