Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tesztreggeli? Tesztreggelire...

Tesztreggeli? Tesztreggelire lehet mást is enni? Utálom a tejet. Elég csak ha kiszámolom h amit eszem meglegyen benne 40g szénhidrát?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos nem tudom de nekem is a napokban kellene cukor terhelésre menni de megprobálom rábeszélni a dokit hogy ne kinozzon azzal a löttyel!A védönöm azt mondta annak a másik formája ha iszok egy pohár tejet és eszek egy zsömlét!Ez jobban hangzik viszont a tejet sem szeretem!Igy még tanakodnom kell majd vele!

2009. febr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy pótolhatod e, de talán kérdezz rá a védőnődnél! Ha együttérző, akkor lehet tud valami jó trükköt! Ha a zsemlével nincs bajod, akkor lehet elég, ha csak a tejet pótolod mással!

Kedves első! Nem akarlak elkeseríteni, de nem mindenhol pártolják, hogy mással pótold a cukros löttyöt! Képzeld! Én a napokban voltam és sajna bár könnyen meg tudtam inni (még citromlét is raktak bele), de fél óra múlva mégis visszajött! Erre a doki mondta, hogy meg kell ismételni. Szinte könyörögtem, hogy had ne a cukros lötty, inkább eszem 10 zsemlét, meg egy liter tejet, de azt mondta, nem! A cukros lötty úgy van pont kiszámítva, hogy abban van benne a 75g cukor. :(

De neked hátha szerencséd van! Sok sikert!

2009. febr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ihatsz (szolo)cukrosvizet is :S az rosszabb, akkor is, ha lehet higitani citromlevel


szerintem kibirod azt a ket deci tejet, jobb, mint a cukrosviz, en kimondottan orultem neki, hogy nem kell azt a cukros izét innom. (ennek oromere fel liter tejet ittam es ket zsomlet ettem veletlenul :D)

2009. febr. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem is örülj, hogy nem a cukros lötyit kell meginni. Egy pohár tej nem vészes. Inkább kérdezz rá, és ne a saját szakálladra egyél/igyál mást.

2009. febr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Tej helyett biztosan ihatsz mást is, mert mi van pl. azzal, aki allergiás a tejre?Azzal is megitatják????Ezt kétlem!A lényeg az első tesztnél, azaz a tesztreggelinél, hogy meglegyen az előírt 40 vagy 50 (nem tudom pontosan már) szénhidrát.Aztán, ha nem lett ó az eredményed, akkor kell a cukros lötyi, ami viszont már nem helyettesíthető, mert ott nem csak a 75 g szénhidrát a lényeg, hanem az is, hogy gyorsan felszívódó legyen, tehát így tudják nézni, hogy valóban milyen vércukor-ingadozást okoz.Van e szükség diétára a terhesség végéig.Beszélj a dokival és mondd, hogy allergiás vagy a tej-re és akkor nem fogják erőltetni, max eszel kicsit több zsemlét vagy max 10 g szénhidrátnyi valami cukormentes gyümilét.


egy cukorbeteg kismama

2009. febr. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

sziasztok!


köszi mindenkinek, akkor legyűröm a tejet...

2009. febr. 19. 21:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!