Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a has aljában érzett...

Normális a has aljában érzett belenyilalások, szurkálások, ami néha belesugárzik a szeméremcsontba?

Figyelt kérdés
22 hetes vagyok. Nem szedek magnéziumot, mert nem keményedik a hasam lehet, hogy azt kellene? Nem akarok ezzel az orvoshoz rohanni, hogy szurkál a hasam, mert amúgy se görcs se vérzés.
2011. márc. 7. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 21 hetes vagyok és nálam sincsenek keményedések, görcsök, csak ezek a fránya belenyillalások. Védőnőm szerint normális, ha nincs más problémám, akkor ne parázzak.
2011. márc. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, ez normális. A szervezetednek fel kell készülni a vajódásra ezért küld neked ilyen kellemetlen jeleket. Velem is így van kb a 20. héttől, néha annyira fáj hogy azt hiszem megszülök, pedig nem is. Most vagyok 34 hetes és minden rendben.

2011. márc. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!