Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok a Femibionról?...

Mit gondoltok a Femibionról? Van aki ezt szedi?

Figyelt kérdés
Mellé még valami? Esetleg tünetek....
2011. márc. 4. 09:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Én az első 3 hónapban ezt szedtem,utánna váltottam ladeevitre.Oka annyi,hogy nagyon (szerintem már irreálisan drága) a femibion,illetve hányingerem volt a halolaj kapszulától (bár én utálom a halat,szerintem azért)

Egyébként hatását tekintve nekem jó volt,nem hánytam,jól éreztem magam,vérképem is jó volt,igaz a ladeevit mellett is az,úgyhogy nem tudom van-e összefüggés.Nem akarom neked annyira reklámozni,de állítólag most a ladeevit a legkorszerűbb.

2011. márc. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ezt szedem. Nagyon jó, nem vagyok tőle rosszul, megy a wc, nem hízok. Nagyon jó az összetétele. Nem kell mellé semmi, de nekem görcsölésre Magne-b6 van előírva. Elevittel kezdtem, azt nem bírtam.

Milyen tünetekre gondolsz?

2011. márc. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már rég a Femibiont szedem. Előtte Elevit volt és hát szó ami szó székrekedéssel küszködtem miatta. Váltottam, és olyan, mintha nem is szedném, tehát semmi panaszt nem okoz. És minden rendben van velem. Igen, kicsit drága, de megérte, hogy ne legyen székrekedésem miatta. :)
2011. márc. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tünetként főként a szorulást értettem, Én is elevitet szedtem előtte és Nekem nagyon szorulásom volt tőle.

Most a femibion 800 ast szedem, mert 9 hetes vagyok.

2011. márc. 4. 10:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is ezt szedtem, 800-at a 12. hétig és most egy havi 400-at javasolt a dokim, utána gravidát. Semmi bajom tőle, input output rendben van :)


A házidokim meg lebeszélt róla (úgy általában a vitaminokról), hogy elég csak 2-3 naponta szedni...

2011. márc. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mintha nem is szedném,tehát semmi tünetem, a vérképem viszont mindig rendben van. Most kb. egy hete felváltva szedem a Gravidával,amit a dokim a d vitamin miatt javasolt, bár ő azt mondta váltsak,de éppen előtte vettem femibiont,így ezzel a kettővel már kihúzom a végéig:D

"tünetekre" azt tudnám javasolni,hogy egyél minden nap 1-2 szem mandulát, szotyit, narancsot

2011. márc. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!