Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Femibionról vélemények?

Femibionról vélemények?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb kismamavitamin.Egyszerüen verhetetlen.

Én négy terhességemnél szedtem vitamint,de ez volt a legjobb.Viszont a legdrágább is.

A kisfiam,aki ma már 21 hónapos 4300 és 62 cm-rel született.

2011. szept. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én Femibiont szedtem végig a terhesség alatt és még utána is 6 hónapig rendszeresen, mostmár csak amikor eszembe jut (10 hós múlt a Lányom). Csak jókat tudok róla mondani, tényleg az egyik legjobb, legkorszerűbb terhesvitamin. Viszont tényleg nagyon drága!

Egyébként a Lányom 50 centivel és 2980grammal született. A terhesvitamin nem befolyásolja a baba nagyságát!:o)

2011. szept. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a legjobb terhes vitamin én azt választanám ha anyagi nem gond mert nagyon jónincs töle hány ingered nem hizol fel annyira ha teheted ezt válaszd nem bánod meg!!!
2011. szept. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Meg voltam vele elégedve (az ára már nekem is kevésbé tetszett). Ha kérdezik ezt ajánlom.
2011. szept. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem is pozitív a véleményem róla, nem tartalmaz felesleges adalékanyagokat, mint a többi vitamin, laktóz, zselatin mentes, így szinte bárki szedheti, míg a többi vitaminról ez nem mondható el.

Az egyetlen hátránya tényleg az ára, mert a többi vitaminhoz képest jóval drágább.

Viszont a terhes költségek között szerintem eltörpül a különbség. Van aki egy kiságyért, babacuccokért ad ki többet, van aki meg a vitaminért.

2011. szept. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez a legjobb.Védőnőm nagyon ellene van a gravidának, elevitnek, de amiket hallani róluk nem is csoda.....
2011. szept. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi megfogadtuk, hogy semmiben sem fogunk spórolni, ami a gyerekünket illeti. Ezért én is a femibiont szedtem és még szedem is szoptatás alatt.

Akcióban feltankolok belőle, akkor ált. 3000 és 4000 HUF között mozog, ez patikától függ.

Múlt hónapban 2500 HUF volt akcióban az egyik patikában, vettem belőle 5 dobozzal egyből. :]

2011. szept. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,én is tegnap vettem,nálunk 3000 ft volt.Ma el is kezdtem szedni.Nekem az orvosom ajánlotta,és ő is azt mondta,hogy ez a legjobb.
2011. szept. 10. 14:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak a 13.hétig ilyen "olcsó", utána 4-5000 között lesz. A Nova patikákban nézd majd akcióban!
2011. szept. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is femibiont szedek! 12 hétig a 800-at most már a 400-at.

Dokim tanácsára a 400-ból felvátva szedem,egyik nap az átlátszó kapszulát utána a rózsaszint!

Ő is ezt tanácsolta!!

A legjobb vitamin,igaz hogy az ára is az,de a legjobb!!!!!!!

23 hetes kismami

2011. szept. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!