Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt egy vetélésem, mivel...

Volt egy vetélésem, mivel beindult magától, ki is ürült, nem kellett műtéti befejezés szerencsére. Napok óta vérzek, már 5 napja, meddig fog ez tartani? Kinek volt már így, és meddig tartott a vérzése? Mikortól próbálkozzunk?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem kb 7 napig tartott, de utána még 2 -3 napot barnáztam is.

Mi a vérzés utáni következő hónapot kihagytuk, de az az utániban már akcióztunk, meg is lett az eredménye :)

Sok sikert!

2009. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem befejezték műszeresen 30.-án, pénteken lesz 3 hete, de még mindig barnázgatok, ez már nem vér,de rohadtul idegesít.

Egy hete voltam dokinál, azt mondta, még kb. 4-5 nap. Hát már egy hét is eltelt, de még tart, igaz talán csökken, de még van. Idegesít.

Szerintem ne aggódj, az 5 nap még nagyon kevés!

Várj meg szerintem 2 mensit, én annyit fogok.

2009. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvetéltem januárba a doki azt mondta hogy várjunk még 3 hónapot de ha 3 hónapnál előbb lennék terhes akkor sem lenne gáz! februárba már terhes lettem. És már itt is a babócám melettem!
2009. febr. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem a vérzés utána több mint 2 hétig tartott.

Szerintem ha lelkileg is kész vagy,próbálkozzatok minél elöbb!

2009. febr. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tavaly előtt vetéltem el az első terhességemmel. Összesen 9 napig véreztem. Kicsi volt még a terhesség 5-6 hetes, csak petezsák volt ami magától kiürült így nem kellett műteni.

Majdnem egy évre rá estem teherbe újra.

18 heteske

2009. febr. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 2008 márciusában vetéltem el spontán.A konkrét vérzés után még jó pár napig barnás-pirosas valami jött belőlem.

A dokim az ezt követő első menzeszt 4-6 héttel későbbre mondta,5 hétre rá jött meg.

Mivel nálam sem volt semmilyen beavatkozás,a dokim azt mondta várjunk meg két menzeszt,és azután hajrá.Sőt azt is mondta,hogy ez az egész hormonterápiaként is felfogható,ami persze minket nem vigasztalt:(.

Viszont a két menzi után egyből teherbe estem:),lehet,hogy a dokimnak volt igaza?

Üdv 38 heteske

2009. febr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!