Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pocak nélküli terhesség?

Pocak nélküli terhesség?

Figyelt kérdés
Annyira kellemetlenül érzem magam jövöhéten megyek 18 hetes uh-ra de annyira nincs pocim mintha nem is lennék terhes már mozog a baba érzem sőt elég erőteljesen érzem zat is ha máshol helyezkedik el de nem látszik és rosszul érzem magam sokaknak olyan szép nagy pocijuk van nekem meg semmi még mindig félek,hogy nem nől rendesen a babám,12 hetesen minden oké volt a doki azt mondta még egy kicsit nagyobb is a baba mint az átlag.De akkor miért nem akar nőni a hasam?2.terhességem alacsony és vékony vagyok.Más is van így vagy egyedül vagyok a világon ilyen szerencsétlen.
2011. márc. 1. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:

igen ... én .


most is kicsi előző babával is kicsi volt de olyannyira hogy 37 hetesen kisebb volt mint akinek 32 hetes volt a baba.


nem cigizek még mielött vki megkérdezi.

2011. márc. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22-23 hetes voltam mikor egy szűk pulcsiban,olyan aki nem tudott róla,meg merte kérdezni félve,hogy terhes vagyok-e.Neked meg ráadásul a második is,örülj neki,hogy szerencsés vagy és 20 hetesen nem fog leszakadni a hátad...
2011. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 20-22. hét környékén vette észre az is hogy kismama vagyok, aki eredetileg nem tudta. Addig nekem is csak az látta a pocakot, aki tudta és kedveskedni akart, mert egyáltalán nem lehetett észrevenni. A baba ettől függetlenül szépen fejlődött. Ne izgulj, nemsokára neked is gömbölyödni fog. Alkati kérdés...
2011. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aki késik...nem múlik...be fog az lassan indulni:)Nekem az első babámnál szintén alig volt pocakom a 18.hétig...
2011. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj! A barátnőm is alacsony és vékony és ő is már bőven túl volt a 20-dik héten mikor elkezdett nőni a hasa. Én jelenleg 15 és fél hetes vagyok, nekem sem nőtt még semmit. Sógornőmnek ilyen idősen már látszott. Nem kell aggódni nem vagyunk egyformák, valakinek nagyon hamar elkezd nőni, valakinek meg sokáig semmi, aztán hirtelen megnő. Ha a doki azt mondja, hogy minden rendben, akkor úgyis van! Ne aggódj feleslegesen! :)
2011. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy szerencsétlen, ez nem verseny. :)

Most fog nagyot nőni. Valószínű olyan pózban fekszik, hogy nem nyomja ki a pocakod. Én is vékony alkat vagyok, és elég nagy pocim volt, de még én is kaptam megjegyzést, hogy neki ennyi idősen mennyivel nagyobb hasa volt. ( A gonoszság beszélt belőlem, mert egyszer visszaszóltam, hogy úgy emlékszem, a feneked is nagyobb volt ) Szóval, nem számít, majd megnő.

2011. márc. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem nagyon látszik. 16 hetes vagyok és most kezdem érezni, hogy szűk a nadrág, és a derekát már lentebb kell tolni, mert szorít.
2011. márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én mindkét fiammal ilyen voltam.

Szüléskor (41 és 42.hét) akkora pocakom volt, mint másnak 26 hetesen.Szülés után meg is lepődött mindenki, hol fért el bennem a gyerek. Mindkettő nagy lett:)

A szülésznő és a doki azzal magyarázta, hogy van olyan, akinek úgymond befelé nől a pocakja, a magas anyukáknak pedig még felfelé is tud nőni, nem csak előre.

2011. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
magas vagyok (180) ,mindkét terhességemnél olyan volt a hasam, mintha inkább kövér lennék, felfelé is terjedt, és nem volt szép előregömbölyödős. De legalább úgy éreztem, hogy bennem van a baba és biztonságban, Néha olyan hasakat is lehet látni, mintha az egész gyerek a teste vonala előtt lenne, annyira kijön. Alkati kérdés
2011. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!