Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikosok anyukák, hány...

Lombikosok anyukák, hány hetes terhes vagyok szerintetek már nem tudom, hogy jól számoltam-e?

Figyelt kérdés
Január 10-én volt a menzeszem első napja. Utána január 26-án volt a beültetésem fagyasztott embrióval (ami 6 napos volt mikor visszakaptam). Kérdésem, hogy számít, hogy hány napos embriót kaptam vissza? Hétfőn 4,5 mm-es volt a pici. Elvileg 7 hetes és 1 napos vagyok. Nem tudom biztosra. Köszönöm a válaszokat.
2011. márc. 1. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak a menszesz első napja számit, mint mindenkinél.

7 hetes és 1 napos vagy elvileg.

2011. márc. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem január 9-én volt a mensim első napja, január 26-án beültetés, 5 napos embriókat kaptunk vissza:-D Én úgy számolom, hogy ma 7+2 napos vagyok, tehát jól számolod te is. Hiába lombik, ugyanúgy számolják egyelőre, mint más terhességet. Melyik intézményben voltál? Még a végén kiderülhet, hogy egy szobában voltunk??? (én BMC)
2011. márc. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én a Debrecenibe voltam. Egy nap eltéréssel egy idősek vagyunk :D Neked mekkora a babád? :)
2011. márc. 1. 09:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Én csütörtökön megyek újra, de múlt héten 6+2 hetesen 11 mm petezsák, 2 mm-es babával.

Abban számít, hogy hány napos embriót kaptál vissza, hogy nagyobb esélyel megmarad:-D Míg a 2-3 napos 30%-os esélyed van, a blasztociszta állapotban visszaültetett embriók 43-45%-os eredményeket hoznak. Egyet kaptál vissza vagy kettőt és egy maradt meg? Én kettőt kaptam de csak egy akart velünk maradni:-(

2011. márc. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

pont 6 hetesen 7,8 x 4,4 mm-es petezsák és a picinek már dobogott a szíve. Most 4,5 mm-es volt a pici 7 hetesen. Nem túl kicsi?


Egyet kaptam vissza és eddig meg is maradtunk, majd írj még később is, hogy alakultok?

2011. márc. 1. 10:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Dobogott a szíve, aztán meg nő a baba is, úgyhogy ne aggódj!!! Minden rendben lesz! Nekem 6 hetesen "csak" pulzált, szívhangot nem lehetett még hallani, csak nagyon az elején tartottunk, de majd most. Persze írok majd még a héten. Mikor mész legközelebb?
2011. márc. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jövőhét hétfőn megyek legközelebb. :)megírom mekkorát nőttünk :D
2011. márc. 1. 11:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!