Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikosok! Àrthat-e?

Lombikosok! Àrthat-e?

Figyelt kérdés
Megtörtént a beültetés a 3.-dik napon,ahogy kijöttünk a klinikàrol rà 5 percre àlltunk a forgalomban és belénk szàguldott egy auto és annyira rettegek,hogy ez problémàt jelenthet,azota idegeskedek sirok.befolyàsolhatja ez a teherbe esést?ma vagyok a 4.-dik napon.beültetés utàn hànyadik napon történik meg a beàgyazodàs?
2011. okt. 28. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem azzal, hogy idegeskedsz és sírsz sokkal többet ártasz neki! Bízzál benne, hogy minden rendben, és csak erre gondolj semmi másra. A beágyazódás most kezdődött/kezdődik és több napon keresztül tart. Tudok valakit, aki majdnem koccant ugyanúgy,beülti után, nagy satufék, az öv fogta vissza, de nem lett semmi baj, persze akkor ő is aggódott ,de aztán próbálta elfelejteni, nemsokára kell szüljön!! Sok sikert!
2011. okt. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a beàgyazodàs tünete nem lehet ingerlékenység?
2011. okt. 28. 11:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, a beágyazódásnak ilyen tünete nincs, általában meg sem lehet érezni azt. Előfordul, hogy valakinek egy nagyon pici vérzés jelzi a beágyazódást, de ritka. Én beültetés után apró nyílalás/szúrkálást éreztem, párszor, aztán semmi. Szerintem próbálj megnyugodni, ne keresd a tüneteket, és tereld el a figyelmed, ne görcsölj, az tutti nem fog segíteni! Sok sikert!
2011. okt. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!