Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eszerint iszonyatosan sokat...

Eszerint iszonyatosan sokat híztam. Szerintetek hülyeség ez a kalkulátor?

Figyelt kérdés

Írjátok be páran légyszi a saját adataitokat!

[link]


nekem annyira a max érték fölé megy a súlyom, hogy épphogy látni. 18 kg-ot híztam és a 33. hétben vagyok. Tudom hogy sok, de a védőnő semmit nem mond.


2011. febr. 27. 20:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem sem vagy kövér, és ameddig nem okoz egészségügyi problémát a terhesség alatti súlynövekedés, nem hiszem hogy aggódnod kéne.


Egyébként a kalkulátor szerint minimum négy kilót kellett volna már híznom, én viszont tartom a mínusz egy kilómat. :-) 27 hetesek leszünk holnap, és elég magas súllyal, 119 kilóval estem teherbe. Nem voltam rosszul, mégis fogytam, és ezt azóta is tartom. A babám normál súlyú és méretű, és ugyanúgy eszem, mint a terhességem előtt.


Szerintem ez alkati kérdés is ám, úgyhogy ne aggódj! :-)


26+6 hkm

2011. febr. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Ne törődj ilyen hülyeségekkel! Én a 30. hétre 20kg-ot szedtem fel, sokkal nagyobb hasam volt mint a velem egy idős kismamáknak. Aztán megállt a súlygyarapodás. Mindenki azt mondta óriási vagyok, tök rosszul esett. Aztán amikor elfolyt a magzatviz, tök pici lett a hasam. :) a kórházból plusz 5kg-al jöttem ki!!! A súly nagy része folyadék volt nálam...
2011. febr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Én a 34.hétig összesen 8 kilót szedtem föl,sosem voltam vékony és most csak a hasamra híztam.Szerintem egyáltalán nem vagy kövér!És igen, nagy baromság ez a kalkulátor, szerintem!!!Figyelj csak!Van egy barátnőm, aki 53-55kg-mal kezdte a terhességet és a végére majdnem 90 lett.1 évig szoptatott,addigra megint 55kg körül járt.Ugyanígy volt a második terhességénél is.Ne is foglalkozz vele, neked kell majd megszenvedned, ha ugyanúgy szeretnél kinézni, mint terhesség előtt.Ja és örülj neki, hogy ilyen normális védőnőd van, mert nem cseszeget a kilók számával!Biztos azért nem szól semmit, mert minden eredményed jó!
2011. febr. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Nekem nem jól mutatja. Beírtam, h 18 hetesen híztam 1 kilót (mert előtte fogytam is), erre mindenhol 3-5 kiló hízást ír ki 18 hetesen is már. A végére 11-15-öt. Hmm..
2011. febr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

nekem azt írja alultáplált vagyok, pedig egyáltalán nem sőt.

Én 4 kilót híztam a 37 hétnél tartok.

Ennek ellenére a védőnőm azt mondja hogy túlsúlyos vagyok, hozzáteszem 180 cm vagyok és 8 kiló felesleggel indultam. Hát szerintem ez nem olyan nagy túlsúly, de a védőnők már csak ilyenek.

Szerintem nem vagy kövér

2011. febr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Engem megnyugtatott, hogy a kalkulátor szerint a 40. hétre max. 15 kilógramm felesleg lehet rajtam. 3,5 kg-ot híztam eddig, a 17. hétben vagyok. Azt írta, hogy alultáplált vagyok, ami viszont nem igaz és én még aggódom is, hogy nehogy túl sokat egyek. Nem féltem az alakom, nem hiúsági kérdésből, hanem a védőnő mondta, hogy a 20. hétig max. 3 kg-ot szabad hízni. Egészségügyi komplikációkat okoz a kb. 15 kg feletti hízás. Ennek ellenére én is hiszek abban, hogy azért ez egyén függő. A 18 kg plusz tényleg soknak tűnik, de ha úgy érzed, hogy te nem tehetsz erről a hízásról, bűntudatod ne legyen!
2011. febr. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Lányok!


Nekem is alultápláltat írt nagyon sokáig. Míg nem rájöttem, hogy a magasságot nem centiben kéri, hanem méterben... :)

Tehát 1,62, stb.

Az alsó táblázatban pedig piros pöttyel jelzi, hogy te hol vagy, és a három csík, hogy kellene tartani.

Azt nyilván nem tudhatja, ,hogy te melyik hónapban szedted fel a súlyt (elsőnek írom)Csak mutat egy ideális hízás menetet.

2011. febr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem vagy kövér, a karod sem vastag, a combod sem! Te jó ég, hogy nézhet ki az illető, aki szerint igen? Te babát vársz, az ég szerelmére, még jó, hogy van rajtad hús.

És szerintem attól is függ, hány éves vagy. 30 fölött alapból vastagabb a kar, a törzs, a comb, minden.

A hasad sem olyan hatalmas, nekem most a 28.héten ekkora. Félek is, mi lesz a végéig :)

Egyébként nekem a kalkulátor azt írja, hogy épp a minimum fölött még a normál hízást sem értem el, pedig én meg úgy érzem, hogy nagyon torzulok! És már szégyellek enni :( De muszáj.

2011. febr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!