Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magnéziumot meddig szedjem...

Magnéziumot meddig szedjem szerintetek? Uh alapján 34 hetes mensi alapján 36 hetes pocakos vagyok? Mi baj lehet ha 2-3 nap mulva abbahagynám?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
A mensi alapján számított 36. héten abba hagyhatod a magnéziumot. Az ultrahang súly meg más egyéb alapján számít kort, de mindig a menstruáció az irányadó és az alapján számolják a heteket.
2011. febr. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy attól, hogy tovább szeded nem lesz semmi bajod, én egész végig szedtem, a szülés napján is kettesével. Viszont van egy ismerősöm, aki abbahagyta, másnap megszült... Második terhességénél abbahagyta, másnap megszült... Lehet, hogy nincs összefüggés, csak véletlen egybeesés volt. Racionálisan végiggondolva, azért annyira nem erős a hatása, hogy bármit elindíthatna.
2011. febr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mensi szerint 36. hétbe léptem, és a szülésznőm azt mondta, hogy most már ne szedjem a magnéziumot. Egyébiránt elnyomhatja az érzeteket, most már nem kell ijedezni a haskeményedésektől.
2011. febr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34-36. hét körül abba kell hagyni. Attól függ, hogy miért szeded, ha nagyon ki vagy nyílva akkor a 36. héten, ha csak néha feszült a poci és ezért szedted, akkor már a 34. héten el lehet hagyni. Én nem mertem abbahagyni az elsővel, mert veszélyeztett terhes voltam a 38. hétig. Túl is hordtam a babát, és 5 napig szülés előtt már a kórház vendégszeretetét élveztem.
2011. febr. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok nyitva csak megrövidült a méhnyakam!a keményedések miatt szedtem mert rengeteget keményedtem
2011. febr. 27. 05:28
 6/9 anonim ***** válasza:
OK, nekem ugyanez volt, teljesen elsimult méhszáj, de zárt, végül nekem inditani kellett a szülést 8 nap túlhordással. Felezd az adagod pár napra, utána meg hagyd el a magnéziumot szerintem, mostmár lassan kellenek is a jósló fájások! Mekkora súlyra amúgy a babád? Mert a kora szerint már érett a szülésre.
2011. febr. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
sziasztok!most voltam dokinál és még 34 hetesnek mondta a babát!a sulya pedig 2.400 gramm
2011. márc. 1. 15:34
 8/9 anonim ***** válasza:

És a magnéziumot kérdezted?

36. hétig lehet szedni, de utána nem érdemes.Ezek szerint, Te még 2 hétig szedheted.

2011. márc. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mikor hagytad abba a magnéziumot és mikor szültél?
2022. máj. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!