Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 37-38. héttől ki hova tud...

A 37-38. héttől ki hova tud és mer kimozdulni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 26. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez az állapotodtól függ. Ha jól vagy és van kedved, akkor menj, ahová szeretnél, és ami jól esik.

Én 38-on már szültem mindkétszer, második babával 35-től már csak otthon dekkoltam, nagyon rosszul voltam, nem tudtam kimozdulni...

2011. febr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia én ma töltöttem a 39 hetet, 5-re vagyok kiirva, én csak a postára és a közértbe megyek el, ez itt van pár percre tölünk a másik utcában, máshová nem mozgok egyedül. a posta kb 50m a közért meg olyan 200m a postától szoval nem távolság. de most már a jövöhéttöl valószinű csak a postáig megyek. majd du elmegyünk a boltba ha megjön a férjem.
2011. febr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én direkt próbálok nagyokat menni, takarítani, meg mindent csinálok, hátha megindul a szülés.
2011. febr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bárhova ahova jól esik. A babák többsége nem fél óra alatt pottyan ki, ráadásul ha még első baba is lesz. Abba fogsz meghülyülni, hogy otthon várod a messiást. Én az első gyereknél hétfőn még nagy bevásárlást csináltam a piacon, vettem két hatalmas szatyornyi gyümölcsöt, amit utána be is főztem. Szerdán indult meg a szülés, már hajnalban elkezdett csordogálni a magzatvíz, délután megnézett a nőgyógyász, éjjel bementünk a kórházba, hazaküldtek, másnap délelőtt visszamentünk, fél háromra lett meg a baba. A második gyereknél már előtte lévő napon éreztem, hogy nemsokára megyünk, mégis levittem a 14 hónapos gyerekemet a játszótérre, elengedtem a férjem dolgozni, tettem a dolgom. Éjfélkor indultak be az igazi fájások, reggel bementünk a kórházba, fél 11-re lett meg a kisfiam. Most két gyerekem van, a férjem egész nap úton (futár), a gyerekek ellátása az én feladatom. Nem félek a szülés beindulásától, biztos vagyok benne, hogy lesz idő még a Nagyszülők és Apa megérkezéséhez, az nagyon ritka, hogy csak úgy kipottyanjon egy baba, sajnos meg kell érte dolgozni.
2011. febr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem első gyermekem. Az elsőnél kezdett szivárogni a magzatvíz éjszaka, onnantól kezdve csak a kórház!, nem is engedtek el.
2011. febr. 27. 15:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!