Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért érzem ezt? Fog ez változni?

Miért érzem ezt? Fog ez változni?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hete, hogy kiderült kisbabát várok.Tudom hülyének néztek most, de én ennek a hírnek nem örülök.Nemrég lett munkám is, aminek nagyon örülök(gyerekekkel foglalkozom).És valahogy nem érdekel, hogy kisbabám lesz,nem akarom őt. De mindenképpen megtartom, mert már volt 1 abortuszom és nem lenne szivem őt elvetetni, meg a férjem is nagyon szeretné, ő örül neki nagyon. De én nem,mert féltem a munkám, és én dolgozni szeretnék. Fog ez változni?
2011. febr. 25. 19:38
 1/4 anonim válasza:
100%
Remélhetőleg igen. Az első harmadra jellemző a fáradékonyság, levertség, aggódás még azoknál is, akik alapvetően tervezték. Ha nincs gond, még legalább 6 hónapot dolgozhatsz a szülésig. Ha nem akarsz 3 évig otthon maradni, 1 éves kor után apa vagy nagyszülő is mehet GYES-re. Majd meglátod, nem lehet előre tudni, akkor hogyan fogsz érezni. Én az utolsó napjáig kiélveztem a gyes-t, később nincs ilyen lehetőség, otthon maradni, látni, hogyan lesz napról napra egyre bájosabb, ügyesebb a kis ember .
2011. febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Érthető hogy a mai világban félted a munkád, de akkor miért nem védekeztetek? Ha így állsz a dologhoz, nem való neked gyerek! De talán majd az anyai ösztönök megváltoztatják, ha valóban megtartod!
2011. febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Abszolút nem nézlek hülyének! Én az első babával ugyanígy voltam,a terhesség tényét tragédiaként éltem meg. (2 éve férjnél voltam, külön háztartás, tehát volt hova és volt kinek)A többiektől kéretik nem fújolni, de bennem az a gondolat is megfogalmazódott, hogy nem tartom meg. Persze az UH-n a dobogó kicsi szív látványa mindent megváltoztatott. Azóta 14 éves lakli kamasz srác, a világ egyik legjobb gyereke, akinek van egy 12 öccse, a másik legjobb, és itt van a pocakomban egy 30 hetes pocakfickó, aki reményeim szerint a 3. legjobb lesz. Tehát ne izgulj, megjön az "érzés", és hidd el sokkal jobb a saját gyerekeddel foglalkozni, mint a máséval.
2011. febr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! már azon is gondolkodtam, hogy lehet azért van ez, mert semmi terhességi tünetem nincs, egyáltalán nem érzem magam igy kismamának/terhesnek. Ugyanolyan, mintha ugyanolyan nő lennék mint előtte.A fáradékonyságon és a mellem fájásán kivül semmi jelem nincs.
2011. febr. 26. 10:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!