Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Árthat a babámnak ha a terhess...

Árthat a babámnak ha a terhesség ideje alatt összesen három Cataflámot vettem be?

Figyelt kérdés
Most vagyok a 13-ik hétben és az elején nagyon fejgörcsös voltam hánytam a fájdalomtól de itthon nem volt semmi és bevettem.Tudom most már hogy butaság volt,de kérlek ne szidjatok le,már komolyan nem bírtam a fájdalmat a patikába is csak Benuron paracetamol tablettát adtak,de semmit nem hatott.Befolyásolhassa ez a baba fejlődését?
2011. febr. 22. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:

hát, most már mindegy, így ne aggódj.

de a 3 hónap alatt a 3 nem olyan sok, szerintem nem vétkeztél nagyot :)


ha a paracetamol meg nem hatott, akkor mi mást tudtál volna bevenni? de hogy megnyugtasd magad, kérdezd majd meg a dokidat! (egyébként nekem segít a benuron, azt vettem/veszem be, ha fáj a fejem. és sajnos nálam is hányással jár az erős fejfájás)


boldog babavárást!

2011. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Azért jó,hogy van olyan ember akinek hat a benuron.Már azt hittem be beszélem magamnak hogy nem is használ egyébként se.
2011. febr. 22. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még nem tudtam, hogy babát várok, mikor iszonyat hasgörcseim voltak, és én 2 nap alatt vettem be 3-at!

A hasgörcsöket hólyaghurut okozta, plussz az hogy hematómám volt a petezsák mellett!

Nem szidott le a doki, (nyilván rögtön mondtam, mikor kiderült) csak annyit mondott a terhesség alatt már ezt ne vegyek be!

Algopírint, panadolt, nurofent ajánlott!De utána semmit nem kellett bevennem a terhesség alatt :)


És egészséges kislányom született 39+4 hétre! :)

3950 grammal és 61 centivel!


Boldog babavárást! :)

15 hós kislány anyuja

2011. febr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is utolsó válaszoló,most már azért egy kicsit megnyugodtam.
2011. febr. 22. 17:06
 5/5 anonim ***** válasza:

első vagyok.

nem tudom, te hány kg vagy, de a benuronban benne van, hogy testsúlykg-onként mennyi paracetamolt érdemes beszedni. így a páromnak 2,5 tabletta lenne az adag, ezért mindig 2-t vesz be.

2011. febr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!