Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik olyan, hogy egy...

Létezik olyan, hogy egy kismama miután megtudja a baba nemét csalódik és onnantól kezdve nem örül a terhességnek?

Figyelt kérdés
Csak érdekel a dolog,én nem vagyok kismama,de majd ha az leszek édes mindegy fiú vagy lány.Persze jó lenne, ha mindkettőből lenne:)Csak elgondolkodtam,ha valaki például nagyon kislányt akar és már van 2 fia pl és megint terhes és megint fiú,mit érez(vagy fordítva)?Érezhet akkora csalódást,hogy nem örül a legkisebb babának?
2009. febr. 14. 17:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én sose voltam egy nagyon babázós,nem babusgattam a rokonok gyerkőceit.....de azt mondtam ha nekem egyszer gyermekem lesz én kislányt szeretnék,mert azok olyan kis bújósak,szép rucit lehet adni rájuk.....

(Talán mikor még csak a szeretkezésnél tartottunk,akkor mondtam hogy hozzuk össze a kis Lilit.....)

Erre mikor terhes lettem,valahogy rögtön az elejétől éreztem hogy Ő Bendegúz. És most 3 hónaposan nem adnám semmi pénzért egy kislányért.Sőt ott tartok,hogy a kistesó is fiú legyen!

2009. febr. 15. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
71%

Én mindig úgy gondoltam, hogy csak is kizárólag lányom születhet. Erre már egy jó pár hete, tudom, hogy kisfiú. És még mindig csalódott vagyok, nagyon. Ha elmegyünk egy boltba valahogy még mindig a lányruhákat nézegetem és csak utána jövök rá, hogy nekem fiam lesz.


Ma éjszaka is azt álmodtam, hogy egy ismerősöm babát vár, és, hogy lánya lett, és hogy álmomban rettenetesen zokogtam, hogy mindenki lányt vár, én pedig fiút.


De gondolom, majd más lesz ha már megszületik, egyenlőre az sem megy, hogy beszéljek hozzá.


23 hetes kismami

2009. febr. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
2 kislányom van, most a 12.hetes UH-n a doki azt mondta talán fiú.Az lenne a normális hogy örüljünk neki de vegyesek az érzéseink mert 2 lány után biztos fura lesz.De még mindig azt mondom hogy mindegy mert aki egyszer megjárta annak tényleg mindegy a baba neme csak egészséges legyen.Hiába közhely tényleg így érzem tiszta szívből.a két kislányom között volt egy daganatos terhességem ami egy rémálom volt,így tudom mit beszélek.Örüljünk annak hogy ami sikerült,Ő nem tehet a neméről.
2009. febr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!