Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hany hetes terhesen kell...

Hany hetes terhesen kell eloszor menni a nogyogyaszhoz?

Figyelt kérdés
Talan 2-3 hetes terhes lehetek, nem tudom pontosan. Kb. 1 hete kesik a menzeszem, hetfon csinaltam terhessegit, pozitiv lett. Jovo hetre kaptam idopontot, de picit aggodom, hogy nem kellett volna-e mar elobb elmennem.
2008. febr. 1. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
nem. Én az első babóval 3 hetes késés után mentem, a másodikkal 10 napos késé után.
2008. febr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a menzesz kimaradása ( késése ) után, a pozitív teszt kimutatta a terhességet. Aztán mentem a dokihoz. 6 hetes voltam.
2008. febr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, időben leszel.Nem érdemes túl korán menni, mert ha csak a petezsák látszik, aggódni fogsz a következő Uh-ig.Hidd el tapasztalat.

Gratula a picihez!

2008. febr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mindig az utolsó menstruációd első napjától számold a terhességet, ne a fogantatástól! Ha egy hete késik, akkor min. 5 hetes lehetsz, ha 28 naposak a ciklusaid.
2008. febr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bőven időben vagy, nem kell túl hamar elmenni. kb. 6-7 hetesen elég.
2008. febr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia

Én 5 hetesen mentem el először,és csak a petezsákot látta az orvos.Ugyhogy szeritnem is eleg ha csak 6-7 hetesen mész el,akkor már a szívhangot is látni fogjátok.

Gratulálok a babához

10 hetes kismama

2008. febr. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszokat es a gratulaciokat! Kiderult, hogy penteken 6 hetes terhes voltam! :)

A 3. hozzaszolonak igaza volt :).

2008. febr. 11. 07:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!