Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6-7 hetes vagyok. Volt pecséte...

6-7 hetes vagyok. Volt pecsételő vérzésem, amire Utrogestan hüvelygolyót szedtem. A vérzés elmúlt, de a hasam még fáj. Meg fog maradni a kisbabám?

Figyelt kérdés
6-7 hetes terhes vagyok, és nekem is volt pecsételő vérzésem, amire a nőgyógyászom írt fel Utrogestan hüvelygolyót.A vérzés elmúlt, de a hasam még fájdogál.Jövő héten megyek vissza ultrahangra és már most félek, hogy valami baj lesz a babával, hogy nem fog megmaradni.
2008. jan. 31. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, azzal csak mindkettőtöknek árthatsz...! A pocakod a növekvő méhedtől is fájhat, van, akinek ez a tünet végigkíséri a terhességét. Vigyázz magatokra!
2008. jan. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek ne gondolj a rossz dolgokra, nagyon kihat a valóságra sajnos. A vérzés az első trimeszterben nem feltétlenül ideális, de azt sem jelenti, hogy valami nagy baj lenne. Nagyon sok nőnek van vérzése, mert a nyálkahártya egy kicsit meg van hülyülve a hormonális hatások miatt, nem tudja még eldönteni, hogy lelökődjön vagy sem, mivel a hCG már jelzi neki és a magas progeszteron, hogy nem kellene. A vérzés nem jelent egyértelműen vetélést, néha ez tök természetes az elején!!!!!az elején, aztán már nem!!Én is véreztem az elején, aztán elmúlt, megértette a méhem, hogy nem szabad véreznie. A lényeg, hogy pihenj sokat, semmi esetre sem szabad most azért emelni, cipekedni hajlongani, meleg vízben fürödni (csak zuhanyozz), óvakodj az influenzától, egy magas láz sem tenne azért most jót. És a lényeg, hogy próbál meg nem mindig erre gondolni, ha akarod azt a babát nagyon erősen, akkor a tiéd is lesz, nem lesz semmi baj meglátod, csak nagyon kíméld most magad.

Nagyon drukkolok neked, vigyázz magadra!

Egy 15 hetes kismama!

2008. jan. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon egyetértek az előttem szólóval!!! Ne aggódj ez a legfontosabb! Én is véreztem az elején nem is egyszer és egyszer még ömlött is a vér, és görcsöltem is nagyon és azt hittük vetlek, mert kiesett belőlem valami. De hidd el aminek meg kell maradnia megmarad!!! És ő is megfog, gondolj bele nem görcsölsz! Ha van egy kis vérömleny a petezsákon attól szokott lenni ez a vérezgetés, és annak ki kell tisztulnia, nekem hetekig tartott, a végén már nem is tulajdonítottam neki jelentőséget.

Ha van hányingered az a legjobb, mert az miondig az élő terhesség jele, persze nem mindenkinek van, de ha van akkor erről is tudhatod!!!

Szóval nyugi!! Mindkettőtök érdekében! nagyon szorítunk neked, és tudd, hogy nem vagy egyedül és őszintén megértünk!!!

Boldog felhőtlen babvárást! :)

20 hetes kismama

2008. jan. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ne aggódj, nekem is volt vérezgetésem. A dokim azt mondta, hogy megmarad a ciklusosság és amiatt is lehet. Én utánaszámoltam és pont akkor menstruáltam volna. A hasfájás nekem a 10. hétig intenzíven megmaradt, aludni sem tudtam. Az orvos javasolta az Algopirynt, görcsre pedig a Nospát, de én nem vettem be. Kitartás, szerintem nincs baj.

28hetes kismama

2008. jan. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, nincs semmi baj.Én is véreztem az elején, nemrég hagyhattam el a gyógyszert, és minden ok, hidd el nálad is rendben van.Próbálj meg pihenni,nekem sokat segített a magnézium is a fájdalmakon,görcsökön.Sokan vagyunk így az elején,aztán utána szépen minden helyreáll.Nyugalom!
2008. jan. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!