Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes vagyok és egyfolytában...

5 hetes vagyok és egyfolytában magvakat (pisztácia, mandula, tökmag, szotyi. ) ennék és eszek ha van. Nem baj?

Figyelt kérdés
2009. febr. 11. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis! Egészségedre!

Boldog babavárást!

2009. febr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is nagyon kívántam ezeket a terhesség alatt, ha egy kicsit eszel néha az nem árt, de én azt olvastam, hogy ha az anya a terhesség alatt sok olajos magvat eszik, a baba később hajlamosabb lesz az allergiára ezekkel szemben.

Nekem ez elég ok volt, hogy ne nagyon egyem, de mondom néha egy kevés nem árt.


Boldog babavárást!


4 hós kislány anyukája

2009. febr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyeneket ettem a terhességem elején, volt hogy egyszerre benyomtam 1kg pisztáciát :-)

Semmi bajod nem lesz tőle, max lesz egy csomó pattanásod, ha hajlamos vagy rá.

2009. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz tőle.Én a terhesség alatt pont ezket nem bírtam megenni.
2009. febr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű h magnézium hiányod van és a szervezeted így jelzi h told neki :)

Én folyton tőkehalmájat ettem az elő hónapokban :)) ezélőtt sosem ettem ilyet! :)))))))

2009. febr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!Biztosan hallottal a Kismamak nagykonyve cimu konyvrol(szerzo:Elizabeth Fenwick).Van egy resz a fontos tapanyagokrol.Es ott a rostoknal es folsavnal is mutatjak a magvakat.A folsavat azert is emeli ki mert a "szervezet nem tudja tarolni ezt az anyagot es ez raadasul a magzat kozponti idegrendszerenek fejlodesere hat kulonosen az elso nehany hetben".Ugy h szerintem fogyaszd batran,foldimogyoro,dio feleket stb...

Jo babavarast.20 heteske

2009. febr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Nagyon szeretem a magokat. Persze azért nem minden nap eszem, régen is imádtam és most meg pláne! :)
2009. febr. 11. 17:23
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem kifejezetten ajanlani szokta a doki ezeket a magvakat. jok hanyinger ellen is.szoval egeszen nyugodtan fogyszd, de azert ne tul sokat, mersekletesen mert az eremnek is ket oldala van,velemenyem szerint.

13 hetes

2009. febr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!