Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Pharmatex bébik" szülei!...

"Pharmatex bébik" szülei! Egészséges babátok született?

Figyelt kérdés
Okozott valakinél rendellenességet, hogy pharmatex termékek használata mellett esett teherbe? Nem károsította az ondósejteket? Fontos lenne.
2011. febr. 11. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha képes megtermékenyiteni a petesejtet akkor nincs baja.Nem születik beteg gyerek.
2011. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyok biztos benne,de lehet az mellett estem teherbe,de volt úgy hogy nem védekeztünk,csak megszakításos módszerrel,de egyébként egészséges lett a babánk.
2011. febr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha a baba beteg lenne, akkor az ember elvetélne, mert a vetélésnek normális esetben ez a lényege. Ha ez nem történik meg, akkor szerintem nincs mitöl félni. Es az elsönek is igaza van. Csak semmi aggodalom!:)
2011. febr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi is pharmatexes babát várunk. 34+4 hetesek vagyunk, eddig minden rendben van. Annyi, hogy a köldökében nincs 3 ér, csak kettő, de ez nem vezethető vissza arra, hogy mivel védekeztünk. Ezen kívül semmi gondunk nincs, elég sok kivizsgáláson átestünk, már észre vették volna.

Nyugi!

2011. febr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A hugomék kisfia így fogant ,makkegészséges 3,5 éves :-).
2011. febr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm lánya is így fogant, egészséges, 3 éves múlt. Mondjuk ők nem megfelelően alkalmazták, több aktusra is csak egy kúpot használtak.


Bocs az offért, de muszáj: akiknek besikerült a baba, azok megfelelően alkalmazták a készítményt, minden előírást betartottak? Barátnőm bevallotta, hogy ők nem igazán figyeltek rá, ezért lett terhes mellette Fannival, de annyi a Pharmatexes baba, tényleg ennyien nem figyelnek a 10 perces hatóidőre és az újabb adagokra vagy ennyire nem megbízható? Még egyszer bocsánat az offért, de szeretném tudni, ezzel védekezünk (már ha egyáltalán véd).

2011. febr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: 02-11 22:13


Mi úgy betartottuk, hogy szinte a használati utasítással a kezemben szeretkeztünk apával, mégis jön a babszika. :)

Mondjuk mi örülünk neki nagyon, de gondolom vannak olyanok, akiknek keserű perceket okozott a pozitív eredmény.

2011. febr. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó Hozzászóló! Ezen jót nevettem. :D
2011. febr. 16. 22:23
 9/10 anonim ***** válasza:
De buli hogy mindenki egybehangzó véleménye ugyanaz,és mégis le vagyunk pontozva a sárga földig...:-(
2011. febr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztam le. Nagyon köszönöm mindenki válaszát.
2011. febr. 18. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!