Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szoros bandázs, szerintetek?

Szoros bandázs, szerintetek?

Figyelt kérdés

Vettem a tisztababa.hu-n bandázst, xxl-es méretet kaptam(L-es helyett), de a baj az, hogy eléggé szoros, és nem tudom mennyire kell ezeknek szorosnak lennie..van valakinek ilyen? El tudom szorítani a babát?Amúgy így néz ki: [link]

[link]

20+5 hkm


2011. febr. 11. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor hordd, ha kényelmes. Nem hinném, hogy elszorítanád a babát, de minek szenvedj benne ha nem muszáj...
2011. febr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen..Ha jobban belegondolok, csak a csípőmet szorítja, a pocakon meg jó feszes...elég erős anyagból van, kinyúlni tuti nem fog...:) és ha nem szorítom el a babát, akkor nincs gond:)
2011. febr. 11. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Addig jó, míg neked kényelmes. Ha már te szorosnak érzed, akkor inkább hagyd. Viszont ha csak feszül, és jól tartja a pocid, akkor az jó. Én is használtam, és olyan jó volt, hogy egy picit tartotta a pocakom.

34+4 hkm

2011. febr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkább legyen picit szorosabb! Nekem aránylag laza volt, így nem tartotta a nadrágomat :(

Ha tart és kényelmesnek érzed, akkor jó. Szorítani nem hiszem, hogy tud, mivel rugalmas.

2011. febr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!