Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Közvetlenül menzesz után...

Közvetlenül menzesz után teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.Előtte,utána,közben,bármikor.
2011. febr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, csak sokkal kisebb a valószínűsége, mint mondjuk félidőben.
2011. febr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pont elmúlt a menzeszem,amikor együtt voltunk a párommal és egy pár napja fájdogál a derekam,meg olyan furcsa érzésem van a hasamban.Még csak 1 hét telt el azóta.Lehet,hogy csak beképzelem,de egyfolytában azt álmodom,hogy terhes vagyok.Ne nevessetek ki.Köszi
2011. febr. 10. 12:40
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, előfordulhat.


Álmodni meg azért álmodsz ezzel, mert stresszeled rajta magad.

2011. febr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

előfordulhat! nekem 12+6os a babám van a pocimba! :D

tesómnak meg 10 hónapos fia!


Mind a ketten rögtön mikor elmúlt már meg is fogantunk!

2011. febr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem már van egy 6 hónapos kisfiam,de amikor vele teherbe estem épp rengeteg munkám volt és már nem emlékszem ezekre a nagyon korai tünetekre,már 5-6 napja késett amikor tesztet csináltam,de azt tudom,hogy Őt is megálmodtam szinte közvetlenül előtte,hogy megfoganhatott.Most is csak olyan furcsa érzésem van,pláne,hogy adtunk rá okot,mert nem védekeztünk.Tervezünk másik gyereket,tehát,ha jönne,nagyon örülnénk,de ha nem,akkor se törnénk össze,hiszen még egy kicsit korán van hozzá,de majd a sors eldönti.Köszönöm a válaszokat.
2011. febr. 10. 13:11
 7/9 anonim ***** válasza:
én 15+3 hetes vagyok az UH szerint,és ezek alapján én közvetlenül a mensim után estem teherbe,szóval szerintem lehetséges :)
2011. febr. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A menstruáció elmúlását követő napon estem teherbe.Nem terveztük,de nagyon örültünk neki.


36 hetes kismama

2011. febr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves 16:24-es a kisfiam pont a 36. héten született meg.Minden jót nektek és minden kismamának,nehéz,de csodás időszak következik,minden percét élvezzétek ki.
2011. febr. 10. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!