Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe lehet esni közvetlenül...

Teherbe lehet esni közvetlenül a gyermekágyi 6. hét után?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 hetes, jelenleg is szoptatom. A gyermekágyi 6. hét után együtt voltunk a férjemmel, hosszú idő óta először. Óvszerrel védekeztünk, de valószínűleg egy picit félrecsúszhatott. Azonnal letusoltam, és azóta is csak reménykedem, hogy nem estem újra teherbe. Első babánk, nincs még menstruációm, de nem vagyok tisztában azzal, hogy ez ilyenkor hogy szokott lenni. Tudtok erről nekem írni valamit?
2011. márc. 5. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
6 . hét után egész nagyra ugrik az esélye, hogy teherbe eshet vki. Peteérés már lehet,attól függetlenül, hogy mensi még nincs. Bonyolult folyamat ez, de reménykedjünk hogy nem lesz baj!
2011. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

teherbe lehet esni, elméletileg.

Nekem van olyan ismerősöm, akik között (bár testvérek) 8-9 hónap van. Szóval lehetséges.

2011. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Barátnőm akkor esett újra teherbe. A 6. hét utáni első alkalommal.

Szóval igen, lehet.

/Bővebb infot nem tudok sajnos a témában/

2011. márc. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaj, akkor rettegek :) Nagyon szeretnénk kistestvért, de nem ilyen hamar!!!
2011. márc. 5. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen lehet,az egyik ismerősömnél is így történt.
2011. márc. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, nálunk 10 hónap van a 2 testvér között.
2011. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!